Origin Access - 7 dniowy okres próbny

autor: Qruxi16
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Origin Access - 7 dniowy okres próbny

★ Novice

Witam!
Mam problem dotyczący Origin Access, dokładniej promocji na 7 dni za darmo. Kilka dni temu zobaczyłem tą promocję w aplikacji Origin w zakładce Origin Access (u góry było powiadomienie o promocji). Jednak wstrzymałem się. Kilka dni później chciałem aktywować promocję, a jej już nie było, pomimo że było wyraźnie napisane "Oferta trwa do 7 marcia 2017 r." Ktoś coś wie na ten temat?

Wiadomość 1 z 7 (1 681 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Origin Access - 7 dniowy okres próbny

★★★ Pro

Chyba nie pozostaje nam nic innego jak:

 

Zgłosić się do Centrum Pomocy (lub Twoi rodzice/opiekunowie). Przez stronę: http://help.ea.com/pl/ lub telefonicznie. Telefon: +48 22 39 70 840 Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 19:00. Opłata jak za połączenie lokalne w zależności od stawki operatora.

 

Pozdrawiam,

Sebastian

Zobacz w watku

Wiadomość 7 z 7 (1 794 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Origin Access - 7 dniowy okres próbny

★★★ Pro

Witam,

 

Spróbuj zalogować się przez przeglądarkę mając uruchomiony program Origin (bądź tam koniecznie zalogowany) i kliknij ten link: https://www.origin.com/pol/pl-pl/store/origin-access/vault-games 

 

Daj znać czy pomogło...

 

Pozdrawiam,

Sebastian

Wiadomość 2 z 7 (1 649 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Origin Access - 7 dniowy okres próbny

★★★★★ Novice

U mnie jest prawie identycznie. 19 lutego dowiedziałem się o promocji i wtedy kilka razy próbowałem z niej skorzystać za pomocą paypala, ale wszystkie anulowałem bo nie miałem podpiętej karty. Teraz kiedy ponownie próbuje skorzystać z promocji zamiast 0zł za 7 dni wyświetla mi się 14,99zł za miesiąc. Nie wiem czy te moje anulowane transakcje miały na to wpływ, ale mimo wszystko raczej nie powinny. To samo mam w aplikacji i na stronie. Jakieś szanse na naprawę?

Wiadomość 3 z 7 (1 643 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Re: Origin Access - 7 dniowy okres próbny

★★★ Pro

Musisz wybrać abonament:

 

14,99 zł - miesiąc

lub

79,99 zł - rok

 

Pieniążki zostaną pobrane z Twojego konta jeżeli nie anulujesz abonamentu przed ukończeniem 7 dnia tej promocji.

 

 

Pozdrawiam,

Sebastian

Wiadomość 4 z 7 (1 639 wyświetleń)

Re: Origin Access - 7 dniowy okres próbny

★★★★★ Novice

Przyznam że trochę nie ufam takiemu rozwiązaniu. Raz, czytałem gdzieś że ktoś tak kupił no i jednak zapłacił za cały miesiąc. Dwa to screen z mojej historii płatności. Wcześniej w podsumowaniu było 0zł teraz jest 14,99zł co potwierdza screen.

Wiadomość 5 z 7 (1 633 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Origin Access - 7 dniowy okres próbny

★ Novice

Witam!

Wyskakuje błąd 404 po wejściu w ten link. Jednak w przeglądarce to samo. Przeczytałem gdzieś, że tylko w wybranych państwach, ale przecież wraz z wejściem tej promocji wszystko było na swoim miejscu i można było zrealizować promocję.

Wiadomość 6 z 7 (1 625 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Origin Access - 7 dniowy okres próbny

★★★ Pro

Chyba nie pozostaje nam nic innego jak:

 

Zgłosić się do Centrum Pomocy (lub Twoi rodzice/opiekunowie). Przez stronę: http://help.ea.com/pl/ lub telefonicznie. Telefon: +48 22 39 70 840 Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 19:00. Opłata jak za połączenie lokalne w zależności od stawki operatora.

 

Pozdrawiam,

Sebastian

Wiadomość 7 z 7 (1 795 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem