Dot.: Odłączenie konta EA Steam i podłączenie do innego.

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Odłączenie konta EA Steam i podłączenie do innego.

★★★ Newbie

Witam. Mam pytanie. Czy jeżeli wcześniej połączyłem konto Steam, a teraz odłączyłem to mogę podłączyć konto EA do innego konta? Bardzo mi na tym zależy. Aktualnie nie mam powiązanych żadnych kont, ale wcześniej miałem. I pytanie czy teraz mogę połączyć konto EA z innym kontem steam po rozłączeniu? 

Wiadomość 1 z 10 (1 805 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Odłączenie konta EA Steam i podłączenie do innego.

Community Manager

Hej @chmn_19 

 

Wszystkie informacje na temat łączenia kont znajdziesz w artykule poniżej:

 

https://help.ea.com/pl/help/pc/link-ea-and-steam/

https://help.ea.com/pl/help/account/unlink-gaming-accounts-from-ea-account/


@chmn_19  napisał/a:

Czy jeżeli wcześniej połączyłem konto Steam, a teraz odłączyłem to mogę podłączyć konto EA do innego konta?


Tak, możesz to zrobić Standard smile


@chmn_19  napisał/a:

I pytanie czy teraz mogę połączyć konto EA z innym kontem steam po rozłączeniu? 


Dokładnie, nowe połączenie musi zostać zrobione z innym kontem Steam, niż to połączone wcześniej. 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 10 (1 781 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Odłączenie konta EA Steam i podłączenie do innego.

Community Manager

Hej @chmn_19 

 

Wszystkie informacje na temat łączenia kont znajdziesz w artykule poniżej:

 

https://help.ea.com/pl/help/pc/link-ea-and-steam/

https://help.ea.com/pl/help/account/unlink-gaming-accounts-from-ea-account/


@chmn_19  napisał/a:

Czy jeżeli wcześniej połączyłem konto Steam, a teraz odłączyłem to mogę podłączyć konto EA do innego konta?


Tak, możesz to zrobić Standard smile


@chmn_19  napisał/a:

I pytanie czy teraz mogę połączyć konto EA z innym kontem steam po rozłączeniu? 


Dokładnie, nowe połączenie musi zostać zrobione z innym kontem Steam, niż to połączone wcześniej. 

Wiadomość 2 z 10 (1 782 wyświetleń)

Dot.: Odłączenie konta EA Steam i podłączenie do innego.

Community Manager

Hej @chmn_19 

 

Jeśli post @EA_Kuba  odpowiedział na Twoje pytanie nie zapomnij oznaczyć go jako rozwiązanie.

 

Dziękuję i pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 3 z 10 (1 586 wyświetleń)

Dot.: Odłączenie konta EA Steam i podłączenie do innego.

★★★ Newbie

Co jeśli chce połączyć to samo konto co odłączyłem wcześniej?

Wiadomość 4 z 10 (798 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Odłączenie konta EA Steam i podłączenie do innego.

Community Manager

@pioterson_v12 jeśli odłączyłeś konto możesz je połączyć ponownie np. z nowym kontem EA. Pamiętaj też, że na koncie EA możesz mieć połączenie tylko z jednym kontem danej platformy: np. 1 konto PSN/ Steam/ Xbox połączenie do kota EA. Więcej na temat jak powiązać konta platform z EA znajdziesz tutaj.

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 5 z 10 (796 wyświetleń)

Dot.: Odłączenie konta EA Steam i podłączenie do innego.

★★★ Newbie

chodzi mi o to czy to samo konto steam które odłączyłem od tego samego konta EA mogę połączyć ponownie ? bo jak próbuje połączyć konto to wyskakuje mi "Twoich kont nie można powiązać, ponieważ konto EA adresu *****@gmail.com zostało już powiązane z kontem Steam użytkownika *****. Konto EA można powiązać tylko z jednym kontem Steam na stałe." mimo to że nie pokazuje mi powiązań z kontem nigdzie indziej poza tym jednym komunikatem. dzięki za szybką odpowiedź BTW.

Wiadomość 6 z 10 (790 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Odłączenie konta EA Steam i podłączenie do innego.

Community Manager

@pioterson_v12 skontaktuj się z nami bezpośrednio np. poprzez czat i sprawdzimy czy będzie można ponownie połączyć obydwa konta.

 

Pozdrawiam Fingers crossed

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 7 z 10 (788 wyświetleń)

Dot.: Odłączenie konta EA Steam i podłączenie do innego.

★★★ Newbie

Witam, 

 

Mam ten sam problem - nie mogę połączyć się z innym kontem Steam. Wyświetla się błąd, że konto Steam jest już powiązane, mimo że połączenie jest usunięte. Dodatkowo nie ma możliwości kontaktu przez chat. Pilnie proszę o pomoc.

Wiadomość 8 z 10 (443 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Odłączenie konta EA Steam i podłączenie do innego.

★★★ Newbie

Również mam ten sam problem. Odłączyłem konto EA od steam innego konta i chcę podłączyć konto EA pod mój STEAM.
Dostaje błąd. Mimo że tamto wcześniejsza konto STEAM ma podpięte prawidłowo inne konto EA

Wiadomość 9 z 10 (48 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Odłączenie konta EA Steam i podłączenie do innego.

Community Manager

W przypadku problemów związanych z połączeniem kont, skontaktuj się z nami poprzez czat.

Otwórz ten link w nowym oknie incognito a następnie wybierz opcję Kontynuuj bez logowania. Po wpisaniu danych (imię, nazwisko, email, temat) pojawi się możliwość kliknięcia opcji Porozmawiaj... 

  

Odczekaj chwilę w tym samym oknie przeglądarki, aż w dolnym rogu wyświetli się przewidywany czas połączenia z doradcą (np. 3 min). Pozostań w tym widoku i poczekaj aż doradca rozpocznie z Tobą rozmowę. 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 10 z 10 (12 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem