Dot.: Nie działa kod

autor: EA_Odix
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Nie działa kod

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

KTOS PODOBNO WLAMAL SIE NA KONTO BO NA INFO EA PAN POWIEDZIAL ZE Z ARABI KTOS LOGOWAL SIE NA MOJE KONTO TERAZ JAK WPISUJE KODY GIER NIE DZIALAJA CO MAM ZROBIC DZIEKI

 

 

(edit:  usunięto obraźliwe treści + edycja tematu)

Wiadomość 1 z 3 (621 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Nie działa kod

Community Manager (retired)

@POLSKA_1976_xl Witam!

 

Na wstępie proszę abyś zapoznał się z naszymi zasadami i wytycznymi co do publikacji przyszłych wpisów/pytań na forum.  Rozumiem emocje ale używanie obraźliwych zwrotów nie będzie tolerowane. 

 

Jeśli podejrzewasz włamanie na konto proszę abyś skontaktował się z naszym działem pomocy.

 

  1. Kliknij „Skontaktuj się z nami”.
  2. Wybierz swoją grę lub – jeśli sytuacja nie dotyczy konkretnej gry – Origin .
  3. Wybierz dowolną platformę.
  4. Jako temat wybierz Zarządzaj kontem.
  5. Jako problem wybierz Włamanie na konto.
    • Podaj ewentualne dodatkowe informacje i kliknij przycisk Wybierz sposób kontaktu.
  6. Kliknij napis Kliknij tutaj na górze wyświetlonej strony (obok napisu Masz problemy z logowaniem?).

 

Zamieszczam poniżej bardzo przydatne artykuły z nasze strony pomocy odnośnie bezpieczeństwa konta.

 

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 3 (627 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: NIE DZILA KOD DO GRY

★★★ Pro

Witam,

 

Powoli. Musimy zachować przede wszystkim spokój. Czy możesz zalogować się na swoje konto? 

Wiadomość 2 z 3 (613 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie działa kod

Community Manager (retired)

@POLSKA_1976_xl Witam!

 

Na wstępie proszę abyś zapoznał się z naszymi zasadami i wytycznymi co do publikacji przyszłych wpisów/pytań na forum.  Rozumiem emocje ale używanie obraźliwych zwrotów nie będzie tolerowane. 

 

Jeśli podejrzewasz włamanie na konto proszę abyś skontaktował się z naszym działem pomocy.

 

  1. Kliknij „Skontaktuj się z nami”.
  2. Wybierz swoją grę lub – jeśli sytuacja nie dotyczy konkretnej gry – Origin .
  3. Wybierz dowolną platformę.
  4. Jako temat wybierz Zarządzaj kontem.
  5. Jako problem wybierz Włamanie na konto.
    • Podaj ewentualne dodatkowe informacje i kliknij przycisk Wybierz sposób kontaktu.
  6. Kliknij napis Kliknij tutaj na górze wyświetlonej strony (obok napisu Masz problemy z logowaniem?).

 

Zamieszczam poniżej bardzo przydatne artykuły z nasze strony pomocy odnośnie bezpieczeństwa konta.

 

Wiadomość 3 z 3 (628 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem