Dot.: FIFA 22 POBIERANIE DO 2

autor: EA_Kalina
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

FIFA 22 POBIERANIE DO 2

★★★ Newbie

Dzień dobry pisze w sprawie tego ze kupiłem gre na origin fifa 22 pobiera sie do 27% i sie stopuje pobierałem na nowo origin,otwierałem jako administrator usuwałem pliki nic nie moge wiecej zrobic co mam robic 

Wiadomość 1 z 3 (767 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: FIFA 22 POBIERANIE DO 2

Community Manager

Hej @kuubacki 

 

Zazwyczaj ten problem związany jest z aktualizacjami Visual C++. Sprawdź proszę czy został już utworzony folder z grą. Znajdziesz w nim folder _Installer, a w nim aktualizacje oznaczone vc2012Update3, vc2013 itd. Instalatory znajdziesz w folderze redist, uruchom każdy z nich zarówno x86, jak i x64 jako administrator

 

Aktualizacje te powinny znaleźć się w Twojej aktualizacji systemowej, więc upewnij się, że Twój system zaktualizowany jest do najnowszej wersji. 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 3 (722 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: FIFA 22 POBIERANIE DO 2

Community Manager

Hej @kuubacki 

 

Zazwyczaj ten problem związany jest z aktualizacjami Visual C++. Sprawdź proszę czy został już utworzony folder z grą. Znajdziesz w nim folder _Installer, a w nim aktualizacje oznaczone vc2012Update3, vc2013 itd. Instalatory znajdziesz w folderze redist, uruchom każdy z nich zarówno x86, jak i x64 jako administrator

 

Aktualizacje te powinny znaleźć się w Twojej aktualizacji systemowej, więc upewnij się, że Twój system zaktualizowany jest do najnowszej wersji. 

Wiadomość 2 z 3 (723 wyświetleń)

Dot.: FIFA 22 POBIERANIE DO 2

Community Manager

Hej @kuubacki 

Daj nam znać czy nadal potrzebujesz pomocy.  

 

Dziękuję i pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 3 z 3 (672 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem