Czy da się wyłączyć kod weryfikacyjny?

autor: wojtek811
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Czy da się wyłączyć kod weryfikacyjny?

★★★ Newbie

Witam. Otóż mam problem z zalogowaniem się na swoje inne konto Origin. Otóż ostatnio formatowałem telefon i zapomniałem zrobić backup'a aplikacji Google Authenticator. Więc kody przepadły. Hasło znam do tego konta. Prosiłbym o jak najszybszą odpowiedź... Frown

 

Wiadomość 1 z 6 (5 674 wyświetleń)
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Czy da się wyłączyć kod weryfikacyjny?

Witaj.

 

Nie trzeba usuwać kodu weryfikacyjnego, jest to zabezpieczenie twojego konta. Można go odzyskać.

 

Jeśli stracisz dostęp do kodu weryfikacyjnego, a nie masz kodów zapasowych,skontaktuj się z działem Pomocy EA, wybierając kolejno tematy Zarządzaj kontem i Nie mogę się zalogować. Suport EA świadczy pomoc od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 21:00.

 

Możesz też samemu zadzwonić: Tel. +48 (22) 397 08 40 Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-21.00


 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 6 (5 826 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Czy da się wyłączyć kod weryfikacyjny?

Witaj.

 

Nie trzeba usuwać kodu weryfikacyjnego, jest to zabezpieczenie twojego konta. Można go odzyskać.

 

Jeśli stracisz dostęp do kodu weryfikacyjnego, a nie masz kodów zapasowych,skontaktuj się z działem Pomocy EA, wybierając kolejno tematy Zarządzaj kontem i Nie mogę się zalogować. Suport EA świadczy pomoc od poniedziałku do piątku w godzinach od 12:00 do 21:00.

 

Możesz też samemu zadzwonić: Tel. +48 (22) 397 08 40 Linie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 12.00-21.00


 

Wiadomość 2 z 6 (5 827 wyświetleń)

Dot.: Czy da się wyłączyć kod weryfikacyjny?

★★★ Newbie

Czy jest możliwość kontaktu poprzez e-mail czy tylko telefonicznie?

Wiadomość 3 z 6 (5 658 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Czy da się wyłączyć kod weryfikacyjny?

W takich sprawach tylko telefonicznie , potwierdzenie czy aby ty jesteś właścicielem konta.

Wiadomość 4 z 6 (5 647 wyświetleń)

Dot.: Czy da się wyłączyć kod weryfikacyjny?

★★★★★ Newbie

przeaz email tylko się rozczarujesz - pogadasz z botem, który na końcu i tak cię oleje. WYŁACZNIE telefonicznie można cokolwiek załatwić!

Wiadomość 5 z 6 (1 715 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Czy da się wyłączyć kod weryfikacyjny?

Community Manager

Z racji tego, że ostatni komentarz został udzielony w tej dyskusji ponad 4 lata temu - zamykam ją. 

Wiadomość 6 z 6 (1 660 wyświetleń)

black-origin-bg

ZASADY I WYTYCZNE FORUM ORIGIN

Przestrzegaj tych zasad i wytycznych, gdy publikujesz coś na forum Origin.

Przeczytaj zasady

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem