Dot.: Boty w drafcie

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Boty w drafcie

★ Apprentice

Produkt: FIFA 20
Platforma:PC
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID?
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? FUT Draft Online
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? Co chwilę
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) Co chwilę
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? ECT - GMT + 1:00
Jak często występuje ten problem? 50% - 99%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Włączyć draft
Co się dzieje? Wywalanie z meczu i zaliczenie jako przegrana
Co powinno się stać? Nie zaliczać meczu jako porażki

Chciałem sobie zagrać draft. Po wybraniu składu zaczynam szukanie przeciwnika i 2 na 3 znalezionych przeciwników ma skład ułożony automatycznie przez komputer. Po rozpoczęciu meczu po 3sekundach wywala błąd z połączeniem. Jedyny plus, że nie traci się draftu jak w fifie 19, ale zalicza w statystykach jako porażkę.W tym momencie mam na 7 draftów 17porażek w drafcie ...

Wiadomość 1 z 5 (840 wyświetleń)

Dot.: Boty w drafcie

★★★ Apprentice
@drewka198 u mnie to samo 4 lub 5 draft i znów tzw bot , który od czapy skład, i tylko rozpoczęcie meczu, wywala z gry,

ja nie rozumiem, przecież jak rozłącza mecz, i nie znaszej winny

to powinien być vo na naszą korzyść

przecież chyba nie jest tak ze gość 30min prowadzi 2:0, i wychodzi z meczu, bo po rozłączeniu liczy się wynik z meczu ...


2 sprawa @drewka198 czy nie wydaje ci się że w meczach DRAFT jest znacząco zwolniona płynność gry w stosunku do squad battle / division rivals ?


po trzecie u mnie nie wiem jakim cudem, bo gram w drafcie o wiele lepszymi zawodnikami, a prostą piłkę niemnogą podać do kolegi z teamu, lub za wolno idzie do kolegi, przez co rywal spokojnie ją przecina, gdzie nie powinien zdążyć





DLA MNIE DRAFT TO JEDNO WIELKI DNO
Wiadomość 2 z 5 (823 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Boty w drafcie

★ Apprentice

w squad battle na pewno bo grasz na komputer i zawsze idealne połączenie będzie.

Nie widzę różnicy między draftem a division

Wiadomość 3 z 5 (812 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Boty w drafcie

★★★ Newbie

Witam gram sobie draft z botami w fifie 23 wywala mi internet  wygrywałem 4-0 a zaliczyło 0-3. Proszę o zwrot żetonu draft  

Wiadomość 4 z 5 (391 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Boty w drafcie

Community Manager

Hej @GreniXSO 

 

Zwrot możesz uzyskać jedynie poprzez skorzystanie z naszego narzędzia na stronie pomocy:

 

https://help.ea.com/en/self-service/draft-tokens/

 

Z racji tego, że ostatni komentarz został udzielony w tej dyskusji ponad 3 lata temu - zamykam ją. 

Wiadomość 5 z 5 (378 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA