[#] Problem z postępem w grze - Gewehr 1-5 Mastery - badany problem

autor: niemanamniekozak
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

[#] Problem z postępem w grze - Gewehr 1-5 Mastery - badany problem

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam, pomimo zdobywania wymaganych poziomów danych klas nie otrzymuję broni. W nieskaczonosc wyskakuje napis ,że otrzymam to w następnej rundzie mimo to ,że zagrałem  już ich z 10 nadal nie otrzymuję nowych przedmiotów. Tak samo ze skinami do broni. Znacie jakiś sposób  na naprawę tego?

Wiadomość 1 z 9 (816 wyświetleń)

Dot.: Problem z postępem w grze

★★★★★ Newbie
Same. A tak chciałem tego Gewehra
Wiadomość 2 z 9 (798 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z postępem w grze

★ Novice
Witam. Ten sam problem, jestem na 9 poziomie szturmowca i posiadam Sturmgewehr 1-5 na 10 poziomie, ani nowe bronię, ani gadżety ani skiny nie odblokowują się, to samo tyczy się innych klas. To MUSI być naprawione jak najszybciej!!!
Wiadomość 3 z 9 (751 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z postępem w grze

★★ Novice

Mam to samo.

Wiadomość 4 z 9 (734 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z postępem w grze

Community Manager (retired)

@Amjeq @niemanamniekozak @hshtrs @Szwedo1092

 

Studio bada ten problem na podstawie Waszych zgłoszeń oraz z EN forum. Na tą chwilę prosimy o cierpliwość.

Wiadomość 5 z 9 (690 wyświetleń)

Dot.: Problem z postępem w grze

★★★ Newbie

Mam tak samo z stg 44 mimo wbicia 13 poziomu szturmowcem.

Wiadomość 6 z 9 (662 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: [#] Problem z postępem w grze - Gewehr 1-5 Mastery - badany problem

[ Edytowane ]
★★ Novice

Ja mam problem z zadaniami mistrzowskimi Gawehr 1-5, a mianowicie po ukończeniu zadania Mistrzostwo 3 nie otrzymałem zadania na Mistrzostwo 4 Frown

Wiadomość 7 z 9 (612 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Battlefield V Gewehr 43 mistorzostwo VI

★★ Novice

Witam, niestety mam problemy z odblokowaniem skina na gewehr 43 za wyzwanie mistrzostwo VI, ponieważ jest ono niemożliwe do wykonania. Polega ono na zabiciu 10 osób w obszarze celu bez umierania albo zabicie 20 przeciwników strzałem w głowę w ciągu jednej rundy w obszarze celu. Moje najlepsze wyniki to 8/10 i 17/20. Biegłośc jeszcze była łatwa do odblokowania ale uważam,że to wyzwanie to przesada.

Proszę pomóżcie, ponieważ nie mogę odblokować tego skina już od tygodnia. Nie wiem czy nie spróbować poprosić przeciwników na jakimś małym serwerze,żeby mi się dali zabić.

Wiadomość 8 z 9 (585 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield V Gewehr 43 mistorzostwo VI

Community Manager (retired)

@MLXgameplay

 

Przeniosłem i scaliłem Twój wpis do głównego wątku, gdzie został ten problem potwierdzony - studio pracuję nad stosowną łatką. Obecnie jest kilka zadań, które nie zaliczają się prawidłowo i w tego typu sytuacji można sprawdzić te obejścia.

Wiadomość 9 z 9 (563 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem