Cheaters!

autor: ApoPhisIncOming
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Cheaters!

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Witam Może mi ktoś tu wyjaśnić jak to jest z cheaterami w tej grze? Jest plaga ludzi, którzy bezpardonowo używają aimbota i wh, mają pełno raportów i dalej grają. Dla przykładu jest ten typ:[edytowane przez EA_Kalina]. Gra od 5h i ma k/d 51,85! Wchodzi na serwer i go totalnie pisząc kolokwialnie rozwala.  Co jest grane? Ja dla przykładu zaraportowałem kilku 100% cheatów wraz z filmikami to nikt nawet nie raczył ich odtworzyć. Napiszcie, że macie to gdzieś to się zainstaluje aimbota z wh i będziemy razem wykańczać tę grę bo wam bf2042 nie wyszedł.

Wiadomość 1 z 15 (1 403 wyświetleń)
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Cheaters!

Community Manager

Witaj @ApoPhisIncOming ,

Edytowałam Twój post, mając na uwadze zasady forum odnoście szkalowania innych użytkowników.  Jeśli podejrzewasz kogoś o oszustwo, zgłoś go za pomocą odpowiednich narzędzi.

 

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 15 (1 370 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Cheaters!

Community Manager

Witaj @ApoPhisIncOming ,

Edytowałam Twój post, mając na uwadze zasady forum odnoście szkalowania innych użytkowników.  Jeśli podejrzewasz kogoś o oszustwo, zgłoś go za pomocą odpowiednich narzędzi.

 

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 15 (1 371 wyświetleń)

Dot.: Cheaters!

★★★★ Novice

No tak poprawność polityczna musi być ale, że tacy ludzie psują zabawę innym to już was nie obchodzi. Na raporty nikt nie reaguje. Co to w ogóle za prymitywny system raportowania gdzie nie wiesz co dalej się z danym raportem dzieje. Macie ludzi za dzieciaków?

Wiadomość 3 z 15 (1 356 wyświetleń)

Dot.: Cheaters!

★★ Guide

Po aktualizacji bt 2042 wysyp cheaterów w bt5  to jakaś porażka wczoraj gościu level 52  killi 182 ale ktoś ma nas głeboko w ..... pozdrawiam E,A

Wiadomość 4 z 15 (1 078 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Cheaters!

★★★★ Novice

oni maja to gdzieś. chodzi o uwalenie poprzednich części, co by gracze przerzucili się na tego crapa 2042.

Wiadomość 5 z 15 (1 065 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Cheaters!

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

[edytowane przez EA_Kuba]

 

pro gracz. w 27 h k/d na poziomie 63., tez tak chce

Wiadomość 6 z 15 (1 058 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Cheaters!

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

No cześć. Chciałbym zapytać , gdzie odblokować perki takie jak typ z filmiku ma?

[edytowane przez EA_Kuba] 

a tak na poważnie .. zgłaszałem gościa 2 lipca... a dziś sobie pomyka po waszych serwerach.

 

2 lipca .

 

[edytowane przez EA_Kuba]

 

jeszcze nie ogarniał zacnych dopalaczy jeszcze , ale już był szemranym lujem. 

Wiadomość 7 z 15 (946 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Cheaters!

Community Manager

Hej @GRiFoS_op 

 

Ponownie musiałem edytować Twój post z racji tego, że naruszał on regulamin forum i zasad odnośnie szkalowania. 

 

Jeśli chcesz zgłosić zauważone przez ciebie oszustwo w grze, zrób to wedle instrukcji podanej przez @EA_Kalina.

Wiadomość 8 z 15 (932 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Cheaters!

★★ Guide

masz narzędzie żeby zawieszać lub blokować konto uczciwym graczom ale tak naprawdę jesteś tak malutki jak ci nieuczciwi gracze nikomu mimo swej pozycji nie pomagasz tylko straszysz wstydz się

 

Wiadomość 9 z 15 (905 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: Cheaters!

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Jakubku. Pamiętasz taka bajkę gdzie jest wally ?.W tej edycji zwie się "gdzie jest czit" .

 

https://battlefieldtracker.com/bfv/gamereport/origin/1577556162303322560

 

Kto w tym meczu był największym hultajem Wink

 

Dodam że materiał z jego wybryków jest na yt .

 

Co do poprzedniego typa z klaczynem w loginie :

"

404

Player Not Found

$$$$$$$$$$ is missing in action.

The player XXXXXXXX on Origin has not played multiplayer."
 
Wspaniale
Wiadomość 10 z 15 (857 wyświetleń)
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem