CHEATERZY

autor: kot19732
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★ Guide

Mam pytanie jak długo będzie tak się działo że nieuczciwi złodzieje i inne mędy będą rządzić na platformach grając sobie na czitach i wkó''''wiąjąc innych graczy ? ea ma gdzieś lojalnych legalnie za grube pieniądze kupioną grę graczy. Na pewno zaraz mnie zablokują za prawdę ale w olewaniu graczy są mistrzami takimi samymi co te mendy co kupują legalnie kody chity i inny szajs tylko po to żeby zje....bać grę ile jeszcze można zgłaszać i blokować !!!!!!!ręce opadają !!! teraz czekam na odzew jak obraziłe to żeby kogoś ruszyło

Wiadomość 1 z 4 (1 686 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: CHEATERZY

Community Manager

Hej @kot19732 

 

Przykro mi, że Twoje ostatnie rozgrywki zostały zepsute przez oszustów i osoby wykorzystujące nielegalne oprogramowanie. 

 

Jedyną możliwością zgłoszenia takich osób jest podążanie wedle instrukcji, które znajdziesz tutaj

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (1 622 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: CHEATERZY

Community Manager

Hej @kot19732 

 

Przykro mi, że Twoje ostatnie rozgrywki zostały zepsute przez oszustów i osoby wykorzystujące nielegalne oprogramowanie. 

 

Jedyną możliwością zgłoszenia takich osób jest podążanie wedle instrukcji, które znajdziesz tutaj

Wiadomość 2 z 4 (1 623 wyświetleń)

Dot.: CHEATERZY

★★★★ Novice
@kot19732 zapomnij, ea nie na rękę jest popularność tej gry bo nikt nie chce kupować bf2042 więc ciche przyzwolenie na cheaty. Nikt tu od dawna nie sprawdza raportów. Ea chce, żeby ta gra umarła.
Wiadomość 3 z 4 (1 559 wyświetleń)

Dot.: CHEATERZY

★★ Guide

BRAK MOŻLIWOŚCI RAPORTOWANIA GOŚCI PRZED KOŃCEM MECZU WYCHODZI I JAK GO RAPORTOWAĆ

Wiadomość 4 z 4 (763 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem