Battlefield 1 - Utrata postępu

autor: Toxiuuu
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Battlefield 1 - Utrata postępu

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam. Mam problem z grą. Kontakt z pomocą techniczną w ogólnie nie rozwiązał mojego problemu. Pod czas gry tracę postęp w grze i nie mogę awansować na wyższy poziom. Zatrzymałem się od x godzin na poziomie 19 i dalej nie chce iść. Usuwałem stare zapisy gry, zainstalowałem jeszcze raz, naprawiałem grę po przez opcję napraw czy usuwałem ciasteczka, spójność plików też, ale nic nie pomogło. Jest szansa na jakiś kontakt z deweloperem gry lub ma ktoś jakiś inny pomysł? 

Wiadomość 1 z 4 (526 wyświetleń)

Dot.: Battlefield 1 - Utrata postępu

★★★ Newbie

też posiadam taki problem że zatrzymał mi się postęp i nie naliczał mi się dzisiejszego dnia

Wiadomość 2 z 4 (506 wyświetleń)

Dot.: Battlefield 1 - Utrata postępu

★★★★★ Newbie

Mam tak samo tylko na poziomie 49, co ciekawe w meczowych tabelach wyników pokazuje aktualny 51 poziom, za to w menu nadal 49, nie naliczają się także postępy misji na broń

Wiadomość 3 z 4 (495 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Battlefield 1 - Utrata postępu

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Dziwna sprawa, ale naprawiło się samo jak włączyłem kampanie na trudnym (nie wiem czy ma to jakieś znaczenie), zginąłem i po wyjściu samo się naprawiło. Wczoraj miała miejsce znów taka sama sytuacja i znowu opcja wejście do kampanii i wyjście od razu pomogło. Spróbujcie zrobić tak u siebie.  / Zapraszam do kontaktu na dc !Toxiu#6408

Wiadomość 4 z 4 (462 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem