SWTOR subskrypcja

autor: qmaddox
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: SWTOR sub problem steam

[ Edytowane ]
★★★ Novice

@Darth_Malgus_pl    Sprawdzałem w tym wątku, do którego Ci link podałem i nie widzę tam twoich postów...

Jak widzę Ty masz deko inny problem niż ten, który ja miałem (na tamtym wątku też pojawia się podobna sytuacja do twojej więc szansa jest, właściwie to ten wątek zaczyna się od takiej sprawy jak Twoja i proxos to rozwiązał).

https://answers.ea.com/t5/General-Discussion-Technical/SWTOR-Subscription-Purchases-Not-Working-Thro...

 

W takim układzie proponuję zwrócić się jednak do suportu STEAM i tu masz dwojakie wyjście albo prosić o anulowanie transakcji (wiem, że w opisie jest iż to jest bezzwrotny zakup) ale jak dostarczysz im zrzuty ekranu twojej komunikacji z supportem EA/SWTOR  to (przynajmniej tak było w moim przypadku) mogą Ci zaproponować albo zwrot środków albo ofertę pomocy w załatwieniu sprawy z EA/SWTOR - ale to pewnie zależy od osoby, która akurat zajmuje się twoją sprawą. Mnie takie opcje zaproponował dopiero trzeci pracownik odpowiadający na moje zgłoszenie. Kolejną kwestią jest ustalenie z suportem EA/SWTOR dlaczego twoja karta jest nieobsługiwana ponieważ wygląda na to, że Ty nie masz zablokowanej opcji zakupów tylko nie akceptuje twojej karty jako środka płatniczego.

 

P.S. Nie odpowiedziałeś czy masz konto Origin ponieważ po analizie tych resetów haseł doszedłem do wniosku, że to co pomogło to był właśnie reset hasła konta Origin ale zrobiony z tego linku, który Ci podałem na końcu - czyli wpisujesz tam email jaki masz na Origin i resetujesz hasło potem logujesz się na konto EA, to którego używasz i to powinno pomóc w dokonywaniu zakupów ... natomiast sam problem z kartą płatniczą może wymgać dalszych zabiegów. Przynajmniej ja to tak widzę przebijając się przez różne wątki na tych forach i czytając opisy problemów i ich rozwiązania. W którymś momencie ZAWSZE suport manualnie uruchamia subskrypcję bo nawet po naprawieniu konta transakcja, która została dokonana przed tym faktem nie uruchomi się sama z automatu. Pozdrawiam

Wiadomość 51 z 54 (274 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: SWTOR sub problem steam

★★★★ Novice
@DinAlt-Galatea resetowałem hasło konta orgin ale jest jedna kwestia nigdy nie miałem połaczonej gry z orginem. od poczatku tylko z samą stroną gry a potem wpadłem na głupi pomysł zeby powiazac ze steamem. i odnosiłem sie do rozmowy e-mail z anglo jezycznym supportem
Wiadomość 52 z 54 (269 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: SWTOR sub problem steam

[ Edytowane ]
★★★ Novice

@Darth_Malgus_pl   Heja, w którymś z moich poprzednich postów (#43) napisałem bardzo wyraźnie, że resetuje się hasło do konta EA z adresem email, który był użyty przy zakładaniu konta SWTOR i co widzę na stronie anglojęzycznej:

 

"[..]but i have linked Swtor accout on Gmail mail not wp.pl. this one a dont use for 8-9 years."

i

"Your linked ea account still uses the wp.pl email address ,"      -----  dokładnie tak jak mówiłem ....

 

Ehh... Konto Origin nie musiało być powiązane ze SWTOR przez Ciebie (tak jak powiązałeś je ze STEAM) to szło z automatu, ręczne powiązanie konta SWTOR z STEAM nie jest głupim pomysłem bo to nie ta akcja spowodowała problemy.

Dałem Ci również szczegółowe informacje w poście (#47) oraz linki do wątku gdzie było napisane czego i jak masz  zrobić zrzuty ekranu (nieedytowane) dla suportu a tam widzę zamieściłeś wypreparowane ramki, jeśli takie coś wysyłałeś na suport to nie dziw się, że słabo to szło...

"Ok my understanding support have asked you to call and detailed the screenshots you sent them were not valid "

Mam nadzieję, że skończy się to dobrze ale nie ułatwiasz udzielania sobie pomocy  :/

 

Pozdrawiam

 

J_DinAlt

 

 

Wiadomość 53 z 54 (250 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: SWTOR sub problem steam

★★★★ Novice
@DinAlt-Galatea sprawa wyglada tak. w systemie EA jest moj adres E-mail z którego sie kontaktowałem z supportem NFS:Undercover wtedy nie było (chyba) kont EA. próbujac wyszukac wszystkie konta z domeny Wp.pl pokazywało ze takie konto nie istnieje. ale to nie wazne. Steam zrobi mi zwrot środków na konto. jak tylko je dostane zwróce sie do suppotu czemu nie moge płacić na stronie. i moze odblokują. dzieki za porady
Wiadomość 54 z 54 (211 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem