SWTOR subskrypcja

autor: qmaddox
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: SWTOR sub problem steam

Community Manager

Hej @Darth_Malgus_pl 

 

Usunąłem jeden z załączników w Twoim poście z racji tego, że był widoczny na nim adres email. 

 

Jeśli masz taką możliwość podaj mi proszę numer sprawy podczas której otrzymałeś informację, aby sprawę kierować do Steam (w bezpośredniej wiadomości na forum). 

Wiadomość 41 z 54 (302 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: SWTOR sub problem steam

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

@EA_Kuba otrzymałem telefonicznie to nie dostałem zadnego numeru sprwy poza mailowym # [edytowane przez EA_Kuba]

Wiadomość 42 z 54 (297 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: SWTOR sub problem steam

[ Edytowane ]
★★★ Novice

@EA_Kuba  Problem został rozwiązany na anglojęzycznym forum. Sprawa wygląda tak: po długiej nieaktywności w grze (ja wróciłem po paru latach) EA usuwa dane konta co uniemożliwi dokonywanie zakupów. Najłatwiej to sprawdzić próbując dokonać zakupu bezpośrednio na stronie SWTOR jeśli wyrzuci komunikat o problemie z kontem Electronic Arts i niemożności dokonania z tego tytułu zakupu to jesteście w domu. Należy zresetować hasło ale nie do konta EA aktualnie używanego ale tego, które zostało połączone z grą w momencie jej zakładania (pierwotnej instalacji) czyli jako email do resetowania hasła EA trzeba podać ten sam, który macie W SWTOR. Do zwykłego konta EA możecie sobie resetować hasło 700 razy i nic to nie da.Oryginalna odpowiedź z anglojęzycznego fotum: 

 

To fix the account You need to reset the password on the linked EA account that account uses the same email as on your swtor account 

 

use the following link (insert the swtor email) to reset the password then login on that EA account to fix the swtor account for purchasing

 

for future purchases, use incognito mode on chrome initially if you purchase on swtor.com to be sure browser cache and cookies is cleared

 

Ja wysłałem wszystkie wymagane zrzuty ekranu na support i nic to nie dało, dopiero zamieszczenie problemu na forum załatwiło sprawę - zresetowanie hasła do właściwego konta i dodanie subskrypcji. STEAM nic nie zrobi bo to nie po ich stronie leży problem.

P.S. Po długiej nieaktywności gracze powinni dostać przy logowaniu info , że zakupy są wyłączone i link do zresetowania prawidłowego konta ZANIM zaczną coś kupować i zrobi się z tego problem. Jak widzę to około 90% spraw wiąże się właśnie z tym.

P.P.S. A teraz pytanie za 64k $  jak gość przez telefon chce mi podać link do zresetowania hasła ?!

Wiadomość 43 z 54 (288 wyświetleń)

Dot.: SWTOR sub problem steam

★★★★ Novice
@DinAlt-Galatea wykonywałem tą operacje kilka razy (mam jeden e-mail na steam SWTOR i EA. nic nie daje steam oczywiscie wali w.... zeby nie mówic brzydko, na infolini mówią ze oni nawet tego w systemie nie beda mieli. 7.11.22 zakupiłem suba na steam, dzis mamy 10ty i nadal brak
Wiadomość 44 z 54 (266 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: SWTOR sub problem steam

[ Edytowane ]
★★★ Novice

@Darth_Malgus_pl   Czy bezpośrednio na stronie SWTOR możesz dokonywać zakupów? Chodzi mi o to czy w ogóle pozwala wejść w transakcję  (nie chodzi o jej sfinalizowanie) bez wywalenia komunikatu, który wcześniej zacytowałem?

Wiadomość 45 z 54 (257 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: SWTOR sub problem steam

★★★★ Novice
@DinAlt-Galatea dokładnie to samo z komunikatem mimo zmian hasła nic nie dało
Wiadomość 46 z 54 (247 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: SWTOR sub problem steam

★★★ Novice

@Darth_Malgus_pl  Jeśli masz ten komunikat:
"There is an issue with your Electronic Arts account which will prevent SWTOR purchases until resolved. Please contact customer support (https://help.ea.com/en-us/help/star-wars/star-wars-the-old-republic/swtor-support) for further assistance."
to problem nie leży po stronie STEAM tylko EA, nie ma więc co na nich psioczyć bo oni nie są w stanie tego rozwiązać.

Czy wysłałeś do supportu SWTOR jako załączniki podane w poniższym linku zrzuty ekranu?

 

https://answers.ea.com/t5/General-Discussion-Technical/INFO-Steam-Purchase-Not-Working/m-p/9356718#M...

 

Jeżeli już to zrobiłeś to proponuję abyś zamieścił sprawę na tym samym wątku anglojęzycznej części forum jak ja zrobiłem
Nawet jeżeli proxos nie rozwiąże sprawy (bo czasami nie jest w stanie) to przynajmniej sprecyzuje czego dotyczy problem:

 

https://answers.ea.com/t5/General-Discussion-Technical/SWTOR-Subscription-Purchases-Not-Working-Thro...

 

P.S. Czy próbowałeś zresetować hasło używając tego linku, który zamieściłem w moim poście?


użyj tego linku 

Wiadomość 47 z 54 (241 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: SWTOR sub problem steam

★★★★ Novice
@DinAlt-Galatea wysyłałem wszystko co potrzeba dzwoniłem na infolinie (Polską) to usłyszałem ze oni tego w systemie nie mają ręce opadają stracę 90 zeta prze błąd. Bo nikt się nie poczuwa do odpowiedzialności
Wiadomość 48 z 54 (233 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: SWTOR sub problem steam

★★★ Novice

@Darth_Malgus_pl   Jeśli mówisz o polskiej infolini  EA/STWOR to raczej oczywiste jest, że skoro zakupy na tym ich końcie są wyłączone  to żadnego śladu u nich nie będzie po tej transakcji więc niech nie udajągreka. Po to właśnie są te zrzuty ekranu by im pokazać (przedstawić dowód) że dokonałeś zakupu na platformie STEAM. Kolejna sprawa, czy masz konto Origin ? i czy na tym koncie masz taki sam email jak już pisałeś wcześniej ? Tam zresetuj też hasło. Błąd jest ewidentnie po stronie EA więc zrób jak poradziłem Ci we wcześniejszym poście, zamieść swoją sprawę na anglojęzycznym forum w linku, który podałem jako ostatni. Więcej Ci nie poradzę

 

Powodzenia i daj znać jeśli problem zostanie rozwiązany przez proxosa Standard smile

 

J_D

Wiadomość 49 z 54 (228 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: SWTOR sub problem steam

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

@DinAlt-Galateatak zrobiłem dałem nawet wyciag z konta ze pieniazki zeszły, mówie o emailu do supportu anglojezycznego.

 

 

mimo zrobienia co kazali przy próbie dodania karty dostaje taką wiadomość 

Wiadomość 50 z 54 (218 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem