Błąd 721

autor: Azazel546
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★ Novice

Witam mam problem z połączeniem się z serwerami EA. Wyskakuje mi błąd 721 jak już sprawdziłem wszędzie mam połączenie przez bramkę IPv4. Nwm co mogę zrobić internet mam w Orange, gram na PC.

Wiadomość 1 z 15 (6 292 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Błąd 721

★★ Novice

Już rozwiązałem problem dodałem sobie w ustawieniach routera port UDP 3659 i mogę się połączyć z serwerami EA.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 15 (6 281 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Błąd 721

★★ Novice

Już rozwiązałem problem dodałem sobie w ustawieniach routera port UDP 3659 i mogę się połączyć z serwerami EA.

Wiadomość 2 z 15 (6 282 wyświetleń)

Dot.: Błąd 721

★ Novice
@Azazel546 Mam pytanie jak dodałeś port UPD3659 gdzie musiałeś wejść i co zmienić proszę o pomoc bo sam nie wiem co mam zrobić
Wiadomość 3 z 15 (6 202 wyświetleń)
★★★ Newbie

Kiedy próbuję się połączyć online wyskakuje mi ten błąd grę posiadam na PC i nie wiem czym to jest spowodowane.

Wiadomość 4 z 15 (6 067 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: KOD 721

★★ Novice

to samo

Wiadomość 5 z 15 (6 055 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd 721

★★ Novice

dołączam się do pytania

Wiadomość 6 z 15 (6 166 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Star Wars Battlefront II - kod błędu 721

★★★ Newbie

Star Wars Battlefront II
Po uruchomieniu gry od razu wyświetla się w grze tryb offline, próba połączenia się nie daje rezultatu (błąd 721).
W aplikacji Origin jest tryb online, internet działa w przeglądarce i innych aplikacjach.

Używam konfiguracji IPv4, proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.

Wiadomość 7 z 15 (6 066 wyświetleń)

kod błedu 721

★★★★★ Newbie

Włączam grę i widzę że nie jestem połączony gdy klikam połącz się wyskoczył mi bląd 721 co zrobić?

Wiadomość 8 z 15 (6 054 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd 721

★★★ Newbie
@Robaczekk7 opstawiam Epic Games rozdajo te gre za darmo wiec w najblirzszch dziach bedzie sie tak dzialo tez to mam i po paru parunastu prubach loczy przeciorzone servery
Wiadomość 9 z 15 (6 139 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Błąd 721

★★ Novice

musisz wejść w ustawienia routera z sieci w której masz jeśli masz w Orange musisz wpisać w przeglądarce 192.168.1.1 (dotyczy tylko funboxa 2.0)

jako hasło wpisać pierwsze 8 znaków WPA (naklejka na routerze)

wejść w opcje zobacz swoją sieć

wejść w zakładkę zaawansowane

wejść w zakładkę NAT/PAT

i ustawiasz według tego obrazka1508472229876.jpg

jako urządzenie dajesz nazwe swojego komputera którą można sprawdzić w informacjach o systemie na twoim komputerze

Wiadomość 10 z 15 (6 089 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem