Dot.: Gra NFS HEAT nie chce mi się uruchomić

autor: Asriel332
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Gra NFS HEAT nie chce mi się uruchomić

★★★★ Novice

aktualnie jakimś cudem weszło mi do narzędzia do naprawiania np programów jak chciałem uruchomić gre jako administrator coś prubowałem i wyświetla się taki błąd

Wiadomość 11 z 16 (367 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra NFS HEAT nie chce mi się uruchomić

Community Manager

Hej @Asriel332 

 

Obawiam się, że nawet jeśli uda Ci się w jakiś sposób (lub jakimś cudem Wink ) uruchomić grę, to płynna rozgrywka z racji tego o czym wspomniałem wcześniej może okazać się niemożliwa. 

Wiadomość 12 z 16 (348 wyświetleń)

Dot.: Gra NFS HEAT nie chce mi się uruchomić

★★★★ Novice

chciałem powiedzieć że mój kolega (niedawno się dowiedziałem) ma parametry jak moje i mu działa na ustawieniach epickich więc wądpie że to wina parametrów ale wciąż mam problem z odpaleniem gry jeśli ma pan jakieś propozycje co moge zrobić to może pan napisać ale troszke dokładniej żeby mi ułatwić sprawe żeby wogóle coś zrobił z tych punktów podanych narazie z bóle się poddaje i czekam aż ge force now wkońcu zaktualizuje aplikacje żeby można było uruchomić gre nfs heat po przez EA app :/ 

Wiadomość 13 z 16 (341 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra NFS HEAT nie chce mi się uruchomić

★★★★ Novice

nawet jeśli by po jakich kolwiek propozycjach jak moge naprawić bład po uruchomieniu będom problemy z płynnościom gry to jestem pewny że nie będzie mi to przeszkadzać chce tylko by gra działała

Wiadomość 14 z 16 (296 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra NFS HEAT nie chce mi się uruchomić

★★★★ Novice

podejżewam też że coś jest nie tak z plikami bo jak pobierałem nfs heat to wstrzymywałem i wyłanczałem ponieważ musiałem iść więc może żeczywiście coś mogło się uszkodzić w plikach gry jeśli myśli pan tak samo to spróbuje od nowa zainstalować gre @EA_Kuba 

Wiadomość 15 z 16 (284 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra NFS HEAT nie chce mi się uruchomić

★★★★ Novice
@EA_Kuba ogólnie to jak pojawia się nfs heat w menedżeże zadań to wyświetla mi mniej więcej 25,7% na procesoże po czym po chwili tak dokładniej 30 sek powoli procenty się zmniejeszają a EA app odpala się znów a gra tak jakby się wyłącza
Wiadomość 16 z 16 (260 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem