problem z graniem online

autor: Juri0224
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

problem z graniem online

★ Apprentice

Produkt: FIFA 23
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti
Podaj ilość pamięci RAM w GB Memory: 16384MB RAM
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID? Juri0224
Czy problem pojawia się tylko przy włączonej rozgrywce międzyplatformowej? Nie
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? FUT Division Rivals
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? od początku gry
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) zawsze
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? GMT (UTC)
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? nie mam pojęcia, zagrałem jeden pełny mecz na ogromnym lagu, każdy inny poprostu wychodziłem z gry, nie było sensu się męczyć, również przeciwnika. Po dzisiejszej aktualizacji gry (04.10.22) nic się nie zmieniło
Co się dzieje? zawsze po odpaleniu meczu w DR na początku 5-10 sek mogę sterować zawodnikami, po tym czasie zawodnik traci kontrole z padem i biegnie w jednym kierunku. Problem nie występuje grając np w SB czy towarzysko z komputerem
Co powinno się stać? Proszę o jak najszybsze rozwiązanie problemu, mija tydzień od wydania gry, a ja ciągle nie mogę grać.

zawsze po odpaleniu meczu w DR na początku 5-10 sek mogę sterować zawodnikami, po tym czasie zawodnik traci kontrole z padem i biegnie w jednym kierunku.
Problem nie występuje grając np w SB czy towarzysko z komputerem.

Proszę o jak najszybsze rozwiązanie problemu, mija tydzień od wydania gry, a ja ciągle nie mogę grać.

Wiadomość 1 z 1 (130 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA