W którym trybie miało to miejsce? FUT: Finał
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 19/03/2023
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 15:30
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? ECT - GMT + 1:00
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Najprawdopodobniej spróbować zagrać w Mistrzostwa FUT.
Co się dzieje? Mam stabilne połączenie z internetem, w dwóch meczach 1 po 2 zostałem wyrzucany z meczu z powodu błędu sieci w około 3 minucie meczu. Na https://downdetector.pl/status/fifa/ można zauważyć że ok. tej godziny zaczęły się pojawiać reporty od innych graczy. Czy 2 mecze które zostały mi zaliczone jako przegrana przez błąd gry będą w jakikolwiek sposób rekompensowane?
Co powinno się stać? Mecz powinien trwać 90min z przerwą po 45 minucie i ewentualnym doliczonym czasem Standard smile

NIestety nie zdążyłem Odpalić natychmiastowej powtórki w geforce experience. Mogę dać jedynie screenshot z 15:50 na którym widać że nie da się uruchomić trybu ultimate team.

Wiadomość 1 z 5 (248 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wyrzucenie z gry. (błąd z serwerami)

★★★ Novice

To jest jakiś żart, w 1 meczu po uruchomieniu serwerów taka sytuacja https://clipchamp.com/watch/ds6FjRfzWz4 . Już 3 mecze w plecy nie z mojej winy.

Wiadomość 2 z 5 (240 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

[ Edytowane ]
★★ Apprentice

@WIERTARAOni sobie jaja robią to jest tak nie dopracowana gra ze masakra co chwilę jakies błędy problemy z serwerami masakra co mam wolne to wiecznie cos. co tym razem wam nie pykło

★★★ Novice

No tragedia, szczególnie że to było pierwsze fc w którym mi tak dobrze szło, myślałem że 4 rangę pierwszy raz wbije. A tutaj bez tych 3 meczów 5 max :/ . Jeszcze że potm mbappe niedługo wychodzi i chciałem fodderu odłożyć. Serio licze na jakąś rekompensate. Wydałem kase na grę, potem kilka razy wydałem kase na fifa pointsy, żeby teraz w najważniejszym trybie zostac 2 razy wyrzuconym i 1 raz dostać niewidzialnego przeciwnika.