Gra zacina sie po uruchomioniu

autor: grezlu94
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Gra zacina sie po uruchomioniu

★★ Novice

Witam, gra zacina sie po uruchomieniu, okolo 10s po i pomaga tylko alt+f4. Prosze o pomoc

Wiadomość 1 z 12 (447 wyświetleń)

Dot.: Gra zacina sie po uruchomioniu

★★ Novice

też tak mam

Wiadomość 2 z 12 (434 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★ Novice

A jakie masz podzespoły w Pc, osiagasz minimalne wymagania? Bo ja jestem minimalnie pod granicą, ale uważam ze gra powinna pójść a to jest błąd. Dzwoniłem wczoraj do pomocy technicznej Ea i niby to jest jakiś błąd i pracują nad jego rozwiązaniem. Ale rozmawiałem z panem ktory nie ogarnial za bardzo, najczęściej używał słowa uruchom jako administrator, a mowilem kilkukrotnie ze nie mam problemu z anty. 

Wiadomość 3 z 12 (428 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★ Novice
@grezlu94 mam to samo i tez podzespoly pod granica ale fifa 22 byla tak samo i normalnie chodzila nie wiem juz co robic mysle ze trzeba czekac na aktualizacje
Wiadomość 4 z 12 (401 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★ Novice

Wymagania fify 22  i 23 różnią sie i to mocno. Jakie masz podzespoły w swoim Pc? 

Wiadomość 5 z 12 (390 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★ Novice
@grezlu94 karta graficzna nvidia geforce gtx 960m

Intel(R) Core(TM) i7-4720HQ CPU @ 2.60GHz 2.59 GHz 16gb
Wiadomość 6 z 12 (380 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★ Novice

Karte graficzną mamy tą samą i wydaje mi sie ze tu jest problem i to raczej nie jest błąd. Ta karta nie obsługuje cieniowania pixeli w takim stopniu jaki jest wymagany

Wiadomość 7 z 12 (371 wyświetleń)

[ Edytowane ]
★★★ Novice

@grezlu94ostatnia nadzieja chyba to ze po aktualizacji mozna bedzie odpalic i z tego co czytalem to ta fifa z procesora bardzo duzo bierze i maja to naprawic. ja na laptopie gram jak cos.

Wiadomość 8 z 12 (368 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★ Novice

Raczej wątpię, bo nasza karta obsługuje direxcta 12(11_0), a potrzebny jest 12(12_0). A myślę ze ciężko będzie żeby sie to zmieniło, aczkolwiek nadzieja umiera ostatnia

Wiadomość 9 z 12 (339 wyświetleń)

★ Guide
@grezlu94 ja mam kartę graficzną (AMD): Radeon RX 5600 XT i gra czasami mi się zacina na polu karnym podczas meczu i wtedy wywala na pulpit
Wiadomość 10 z 12 (172 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA