Gra za zacina sie na kilka sekund potem przyspiesza

autor: BugToDebil
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Gra za zacina sie na kilka sekund potem przyspiesza

★★★ Newbie

Produkt: FIFA 23
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD Nvidia geforce gtx 1070 8gb
Podaj ilość pamięci RAM w GB 16
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID?
Czy problem pojawia się tylko przy włączonej rozgrywce międzyplatformowej? Tak
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? FUT Division Rivals
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? co mecz
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) -||-
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? ECT - GMT + 1:00
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? zaczynajac mecz
Co się dzieje? Giera scina sie podczas meczu na 5-15sekund potem przyśpiesza i wszystko co w tym czasie sie dzialo dzieje sie 10x szybciej po tym odrazu odlagowuje i mozna grac normalnie przez max pare minut. Problem tak jak wyzej opisalem wystepuje na Division Rivals jak i na meczach offline. Wyglada to jakbym mial po prostu za slaby komputer ale inne gry rozniez wymagajace podobnego sprzetu dzialaja dobrze. w panelu sterownia nvidia ustawiona jest opcja wydajnosc a nie jakosc. 16 ramu 1070 8gb i5 6600 moze nie bajka komputer ale fife to raczej na spokojnie powinien plynnie obslugowac. a i internet mam gites jbc 
Co powinno się stać? powtorka karnego blaszczykowskiego

. Giera scina sie podczas meczu na 5-15sekund potem przyśpiesza i wszystko co w tym czasie sie dzialo dzieje sie 10x szybciej po tym odrazu odlagowuje i mozna grac normalnie przez max pare minut.
Problem tak jak wyzej opisalem wystepuje na Division Rivals jak i na meczach offline.
Wyglada to jakbym mial po prostu za slaby komputer ale inne gry rozniez wymagajace podobnego sprzetu dzialaja dobrze. w panelu sterownia nvidia ustawiona jest opcja wydajnosc a nie jakosc.
16 ramu 1070 8gb i5 6600 moze nie bajka komputer ale fife to raczej na spokojnie powinien plynnie obslugowac.
a i internet mam gites jbc 

Wiadomość 1 z 7 (749 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Gra za zacina sie na kilka sekund potem przyspiesza

★★★★★ Apprentice
@BugToDebil Wina twojego internetu,przerabiałem to w f20
Wiadomość 2 z 7 (735 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★ Newbie
@izinho13 nawet w trybie szybki mecz laguje wiec raczej watpie ze to przez neta
Wiadomość 3 z 7 (722 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★★ Novice

to nie przez neta mam dobry komputer i5 7400 lepszy procek niż powinien to po prostu słaba optymalizacja gry musisz czekać aż dadzą dużą aktulizację która będzie ważyć z 2 gb i naprawią to bo mam dobrego kompa a tu lipa mam podobnie chociaż ostatnio już działa bez żadnych kompilacji . Więc masz dobrą kartę i tylko czekać musisz 

Wiadomość 4 z 7 (632 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★★★ Novice

I czekać na tą łatkę będziemy pół roku i nic z tego nie wyniknie dzisiaj mi już nerwy puściły, bo nie można sie dodzwonić na infolinie a o odpowiedź z temacie na forum to chyba Jezus szybciej odpowie niż ktoś z pomocy 

Wiadomość 5 z 7 (560 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★ Newbie

Ja mam Ryzen 7 2700 i RTX2070, a od FIFA22 nadal to samo, po prostu nie umieją tego naprawić

Wiadomość 6 z 7 (358 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

★★★ Newbie
@Maciumba_x99 a, i nawet mi się zacina podczas SYMULACJI meczu, tam gdzie się tylko kropki po ekranie ruszają
Wiadomość 7 z 7 (356 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA