Dot.: Po zalogowaniu się do profilu w fifie, gra ciemnieje, tryb kariery nie dzi

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Po zalogowaniu się do profilu w fifie, gra ciemnieje, tryb kariery nie działa

★★★ Newbie

Hej, chciałem dziś uruchomić grę, by zagrać w trybie kariery. Po zalogowaniu się do profilu w fifie ekran się robi ciemniejszy, a gdy wchodzę do wyboru trybu i klikam karierę (która jest bez znaczków) gra się wyłącza. Próbowałem odinstalować i zainstalować grę, ale to nic nie dało. Kilkukrotnie również zmieniałem ustawienia uruchamiania. Dzień temu jeszcze wszystko działało normalnie. 

 

 

Wiadomość 1 z 2 (1 728 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Po zalogowaniu się do profilu w fifie, gra ciemnieje, tryb kariery nie dzi

Community Manager

Hej @1990herosies 

 

Zacznij proszę od sprowadzenia gry do domyślnych ustawień wedle instrukcji poniżej: 

 

Wyłącz zapisy w chmurze (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) następnie zmień nazwę folderu FIFA 21 na np. FIFA 21 kopia, katalog ten znajduje się w %USERPROFILE%\Dokumenty lub %USERPROFILE%\Moje dokumenty, następnie ponownie uruchom grę. 

 

Uwaga! Zapisy gier pojedynczego gracza mogą zostać utracone (tryb Kariery). Kopia zapasowa lokalnie zapisanych gier znajdować się będzie w folderze "FIFA 21 Kopia"

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (1 568 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Po zalogowaniu się do profilu w fifie, gra ciemnieje, tryb kariery nie dzi

Community Manager

Hej @1990herosies 

 

Zacznij proszę od sprowadzenia gry do domyślnych ustawień wedle instrukcji poniżej: 

 

Wyłącz zapisy w chmurze (Origin > Ustawienia aplikacji > Instalacje i zapisane stany gry > Zapisane stany gry WYŁĄCZ) następnie zmień nazwę folderu FIFA 21 na np. FIFA 21 kopia, katalog ten znajduje się w %USERPROFILE%\Dokumenty lub %USERPROFILE%\Moje dokumenty, następnie ponownie uruchom grę. 

 

Uwaga! Zapisy gier pojedynczego gracza mogą zostać utracone (tryb Kariery). Kopia zapasowa lokalnie zapisanych gier znajdować się będzie w folderze "FIFA 21 Kopia"

Wiadomość 2 z 2 (1 569 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA