jak długo trzeba czekać w sprawie odwołania od bana

autor: Love_Miamii
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

jak długo trzeba czekać w sprawie odwołania od bana

[ Edytowane ]
★ Novice

Siemka! 

jak długo trzeba czekać w sprawie odwołania od bana z powodu "mowy nienawieści". Czekam cały dzień a zależy mi na jak najszybszym wbiciu przepustki bojowej.

Drugie pytanie jakim cudem zdanie "ar u rtrd" zostało zakwalifikowane jako mowa nienawieści czy ci admini w ogóle czytaj ten chat czy rozdają te bany taśmowo  

Wiadomość 1 z 5 (1 294 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
Community Manager

Hej @Love_Miamii 

 

Niestety nie jestem w stanie dokładnie określić kiedy Twoja sprawa zostanie rozwiązana. Status Twojego zgłoszenia oraz szczegóły z nim związane możesz sprawdzić w zakładce " My Ban History " 

 

Poniżej znajdziesz link dokładniej opisujący cały proces: 

https://help.ea.com/pl/help/account/information-about-banned-or-suspended-accounts/

Wiadomość 2 z 5 (1 279 wyświetleń)

Dot.: Ban

[ Edytowane ]
★ Apprentice

@Love_MiamiiWitaj w klubie :d

https://answers.ea.com/t5/Informacje-o-grach/Komus-sie-cos-pomieszalo/m-p/10343507#M942 - screen Ban
 

Na to pytanie użytkownicy z prefixem EA nie mogą odpowiedzieć, bo może to negatywnie wpłynąć na Twoją decyzje o dalszej rozgrywce a nie mogą szkodzić firmie. Polecam założyć nowe konto jeśli chcesz sobie pograć w okresie w którym konto jest zablokowane. Ban nie jest za samo słowo, tylko za poniżenie zgłaszającego cie gracza we względu na jego niepełnosprawność (definicja słownikowa). Szansa na to że otrzymasz odpowiedź w przeciągu tych 7 dni jest mniejsza niż szansa ze zostaniesz odblokowany. Wiem bo też się odwoływałem.

@EA_Kuba Jako bardziej wtajemniczeni w wizje świata którą wyobrażają sobie osoby nakładające blokady za takie pierdoły, powinniście zrobić coś dobrego dla innych graczy i stworzyć na dziale "informacje o grach" słownik słów za które nie skończy się z banem. To już jest żart, żeby 4 litery podciągać sobie do słowa które mogło być, ale nie musiało, a nawet jeśli to nie odnosi się wulgarnie do innej osoby. W moim przypadku to było po prostu "*" i nikt sie też nie zastanawiał, czy może moja szkoła nie była jedną z gorszych w mieście. Dam sobie rękę uciąć że w takiej sytuacji , gdzie gracz A jest powalony, i szybko sprawdza w google translator jak przekazać graczowi B, by opóźniał wyjście przeciwnika z czerwonej strefy bo większa szansa że zabije go pierścień niż on, a ten zgłosiłby go dla żartów, to nikt by sie nie przejmował czy to może uczeń podstawówki przerabiający liczenie do 20. Czekam aż napisze losowe litery będące wyrazem mojego niezadowolenia z sojuszników a okaże się ze w sumie po cipejsku to nawet może brzmieć jak obraza i strace konto bo ktoś mnie zgłosi dla samego faktu zgłoszenia. 

Wiadomość 3 z 5 (1 268 wyświetleń)

Dot.: Ban

[ Edytowane ]
★ Novice

odbanowali? bo u mnie nadal nic i zaczyna mnie to irytować

Wiadomość 4 z 5 (987 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo
★★★ Novice

Siema ja dostałem wczoraj na tydzień za słowo "*!" na tydzień xD i jeszcze mi napisali żebym się cieszył ze nie na zawsze. ja pierniczę od pierwszego sezonu gram w tą grę ponad dwa lata raz napisałem *! i ban na 7 dni masakra. 

Wiadomość 5 z 5 (922 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem