Zablokowane konto

autor: 6endrju
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Zablokowane konto

★★★★★ Newbie

Produkt: Apex Legends
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD Nvidia gtx 1050TI
Podaj ilość pamięci RAM w GB 8
Jaki jest Twój tag gracza/PSN ID/nazwa konta EA? 6endrju
Przekaż nam gamertag-i/PSN ID/publiczne ID EA Twoich członków drużyny, jeśli to możliwe. nie mozliwe
Czy korzystasz z oprogramowania posiadającego nakładki? Nie
Którą Legendą grałeś/grałaś? (jeśli dotyczy) nie dotyczy
Których Legend używali członkowie Twojej drużyny? (jeśli dotyczy) nie dotyczy
Gdzie pojawił się problem? Ładowanie meczu z lobby
W jakiej części mapy lub menu byłeś/byłaś? Jeśli nie pamiętasz dokładnej nazwy, opisz lokalizację, lub opisz co chciałeś/ chciałaśzrobić w menu. ładowanie meczu z lobby
Co robiłeś/robiłaś kiedy pojawił się problem? Na przykład: Problem pojawił się podczas odradzania się na członku drużyny, podczas używania umiejętności, kiedy członek drużyny opuścił grę. chciałem dołączyć do rozgrywki
Czy członkowie Twojej drużyny również napotkali ten problem? Nie wiem
Ile meczy pod rząd rozegrałeś/rozegrałaś zanim pojawił się problem? 0
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm) 28 lut 2022
Jak często występuje ten problem? 100%
Jak duży jest problem? Znaczny wpływ na rozgrywkę
Co się dzieje? Witam, gdy włączyłem grę po długiej przerwie chciałem zagrać, lecz przy wczytywaniu do gry wyrzuciło mnie z gry i ukazał mi się komunikat "Banned" nie rozumiem z jakiego powodu jest blokada, ponieważ nigdy nie używałem wspomagaczy
Co powinno się stać? powinno wczytać mecz bez problemu
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? nie mam pojęcia to chyba problem jakiegoś bota który blokuje

tak mniej więcej wygląda komunikat 

Wiadomość 1 z 4 (2 160 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Zablokowane konto

★★★★★ Expert

@6endrju

 

Sprawdź swoją skrzynkę meilową powiązaną z kontem, powinna być wiadomość, za co konkretnie została nałożona blokada.

 

Jeżeli blokada jest niesłuszna, spróbuj odwołać się od niej wg kroków z tego artykułu - Informacje o blokadach. 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (2 121 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Zablokowane konto

★★★★★ Expert

@6endrju

 

Sprawdź swoją skrzynkę meilową powiązaną z kontem, powinna być wiadomość, za co konkretnie została nałożona blokada.

 

Jeżeli blokada jest niesłuszna, spróbuj odwołać się od niej wg kroków z tego artykułu - Informacje o blokadach. 

Wiadomość 2 z 4 (2 122 wyświetleń)

Dot.: Zablokowane konto

★★★★★ Newbie
@Narayen Ponieważ wykryliśmy oszustwo na Twoim koncie, Twój dostęp do usług online w grze Apex Legends został na stałe zablokowany. Taki dostałem komunikat ma mailu nigdy nie uzywałem wspomagaczy proszę o pomoc
Wiadomość 3 z 4 (2 111 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Zablokowane konto

Community Manager

Hej @6endrju 

 

Zgodnie z tym o czym wspomniał @Narayen - jeśli uważasz że blokada została nałożona przez pomyłkę możesz się od niej odwołać kontaktując się z nami wedle instrukcji poniżej: 

 

https://help.ea.com/pl/help/account/information-about-banned-or-suspended-accounts/

Wiadomość 4 z 4 (2 097 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem