Dot.: Wywala podczas gry w Apex

autor: TrueSmogul
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Wywala podczas gry w Apex

[ Edytowane ]
★★ Novice

Witam. Mam dość duży problem z grą a mianowicie taki że wywala mnie zupełnie losowo podczas meczu, wszystko dookoła staje a potem wyskakuje błąd jak w załączniku, internet mam podłączony po kablu a ping wynosi około 14-17 więc raczej wątpię żeby to była wina neta, bo w innych działa normalnie jak np: Rainbow six czy Star wars BF2, próbowałem wiele sposobów jak np: resetowanie routera oraz DNS czy wyłączanie "windows audio" w usługach bo taki nawet sposób niby był, czekałem do 3 sezonu bo myślałem że aktualizacja pomoże, ale niestety. 
Config: i5 6500, rtx 2060 (wiem trochę "bottleneck") ram 2x 8gb nie wiem czy ma to jakieś znaczenie. 

Wiadomość 1 z 5 (1 089 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Wywala podczas gry w Apex

★★ Novice
@RemixSans456 Raczej to nie jest rozwiązanie problemu, ale mnie pomogło kupienie 25m kabla utp cat6 ethernet i podłączenie go do głownego routera, najwidoczniej problem leżał po mojej stronie bo błędu podczas gry już nie mam w ogóle, tylko czasami się pojawi ale to jak wychodziłem z meczu, tak to nic.

Zobacz w watku

Wiadomość 5 z 5 (943 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Wywala podczas gry w Apex

Community Manager

Hej @TrueSmogul 

 

Problem z którym się borykasz (code:leaf/ code:net), powrócił przy ostatniej aktualizacji. po wcześniejszym rozwiązaniu przez Respawn. Informacje na temat tego błędu zostały przekazane do Studia i problem jest aktualnie badany. 

Wiadomość 2 z 5 (1 040 wyświetleń)

Dot.: Wywala podczas gry w Apex

★★ Novice
@EA_Kuba Dziękuje za odpowiedź. Mam nadzieję że naprawią to szybko Standard smile
Wiadomość 3 z 5 (1 024 wyświetleń)

Dot.: Wywala podczas gry w Apex

★★★ Newbie
@TrueSmogul mam tak samo Frown
Wiadomość 4 z 5 (1 014 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Wywala podczas gry w Apex

★★ Novice
@RemixSans456 Raczej to nie jest rozwiązanie problemu, ale mnie pomogło kupienie 25m kabla utp cat6 ethernet i podłączenie go do głownego routera, najwidoczniej problem leżał po mojej stronie bo błędu podczas gry już nie mam w ogóle, tylko czasami się pojawi ale to jak wychodziłem z meczu, tak to nic.
Wiadomość 5 z 5 (944 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem