Wraith Kunai & Octane Knife

autor: TheShaanz
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Wraith Kunai & Octane Knife

★★★ Newbie

Produkt: Apex Legends
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD GTX 3060 12GB
Podaj ilość pamięci RAM w GB 16
Jaki jest Twój tag gracza/PSN ID/nazwa konta EA? TheShaanz
Przekaż nam gamertag-i/PSN ID/publiczne ID EA Twoich członków drużyny, jeśli to możliwe. -
Czy korzystasz z oprogramowania posiadającego nakładki? Nie
Którą Legendą grałeś/grałaś? (jeśli dotyczy) Wraith
Których Legend używali członkowie Twojej drużyny? (jeśli dotyczy) Lifeline
Gdzie pojawił się problem? Powrót do lobby po meczu
W jakiej części mapy lub menu byłeś/byłaś? Jeśli nie pamiętasz dokładnej nazwy, opisz lokalizację, lub opisz co chciałeś/ chciałaśzrobić w menu. Powrót do lobby po meczu
Co robiłeś/robiłaś kiedy pojawił się problem? Na przykład: Problem pojawił się podczas odradzania się na członku drużyny, podczas używania umiejętności, kiedy członek drużyny opuścił grę. -
Czy członkowie Twojej drużyny również napotkali ten problem? Nie wiem
Ile meczy pod rząd rozegrałeś/rozegrałaś zanim pojawił się problem? 3
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm) 12.11.2022 15:50-16:00
Jak często występuje ten problem? 0% - 9%
Jak duży jest problem? Mały lub wcale nie wpływający na rozgrywkę
Co się dzieje? W trakcie powrótu do lobby z meczu miałem lekką ścinke [gdy wszedlem do ekwipunku zauwazylem ze noz do (wraith kunai oraz noz motylkowy do octane) mam go wizualnie w grze ale nie w ekwipunku.]
Co powinno się stać? -
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? tego nie wiem chyba ale drugi raz sie tak stalo gdy zostalem zabity i szybko wyszedlem z meczu nastepnie wyrzucilo mnie z gry z powiadomieniem ze nie tolerujemy oszustów cos takiego. Ale normalnie wrocilem i dalej mam je wizualnie w grze (kazdy je widzi) .

W trakcie powrótu do lobby z meczu miałem lekką ścinke [gdy wszedlem do ekwipunku zauwazylem ze noz do (wraith kunai oraz noz motylkowy do octane) mam go wizualnie w grze ale nie w ekwipunku.]

Wiadomość 1 z 1 (1 323 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem