Ustawienia myszki

autor: Kerottii
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Ustawienia myszki

★★★ Newbie

Witam Wszystkich

Mam problem z apexem gdyż nie chcę mi się blokować myszka w oknie apexą,  tylko ucieka na drugi monitor, i przez to zdarza się że gra się minimalizuję, szukałem różnych wątków i nic nie znalazłem, pewnie żle wpisywałem, ale chciał bym wiedzieć jak to naprawić

Wiadomość 1 z 3 (393 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Ustawienia myszki

Community Manager

Hej @Kerottii 

 

Czy monitor na którym grasz jest głównym monitorem (tym oznaczonym numerem 1)?

 

(...)
3. Kliknij prawym przyciskiem myszy dowolne miejsce na pulpicie, a następnie wybierz pozycję Ustawienia ekranu, aby otworzyć stronę Ekran. Komputer powinien automatycznie wykryć monitory i wyświetlić na nich swój pulpit. Jeśli nie widzisz monitorów, wybierz przycisk Wykryj.

(...)

 

link

 

 

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 3 (328 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Ustawienia myszki

★★★ Newbie

jak by to się nie działo podczas pełnego ekranu to bym nie pisał ,ale najzabawniejsze jest że tak się dzieję

wygląda to jak by gra nie miała jakieś blokady

Wiadomość 2 z 3 (383 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ustawienia myszki

Community Manager

Hej @Kerottii 

 

Czy monitor na którym grasz jest głównym monitorem (tym oznaczonym numerem 1)?

 

(...)
3. Kliknij prawym przyciskiem myszy dowolne miejsce na pulpicie, a następnie wybierz pozycję Ustawienia ekranu, aby otworzyć stronę Ekran. Komputer powinien automatycznie wykryć monitory i wyświetlić na nich swój pulpit. Jeśli nie widzisz monitorów, wybierz przycisk Wykryj.

(...)

 

link

 

 

Wiadomość 3 z 3 (329 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem