Dot.: Przepustka bojowa-błąd

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Przepustka bojowa-błąd

★ Novice

Cześć, mam bardzo duży problem. Sprawa wygląda tak, że mam kupioną przepustkę bojową i wbiłam jedynie 5 lvl i to z wielką trudnością, ponieważ po skończeniu gry wyświetla mi się, że wbiłam kolejny lvl, bo pasek dochodzi do konca i się zeruje, ale na tym pasku co pisze ile lvl sie wbilo podczas gry ciagle pisze 0 i nie dodaje mi poziomu i musze ciagle w kółko wbijać ten sam lvl.Prosze was o pomoc.. 

Wiadomość 1 z 5 (350 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Przepustka bojowa-błąd

Community Manager

Hej @OliwiaBMX 

 

Informacje na temat tego błędu zostały przekazane do Respawn. Wstępne ustalenia wskazały, że był to błąd wizualny i poziom przepustki bojowej jest właściwie naliczany na Twoim koncie Standard smile.

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 5 (329 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Przepustka bojowa-błąd

Community Manager

Hej @OliwiaBMX 

 

Informacje na temat tego błędu zostały przekazane do Respawn. Wstępne ustalenia wskazały, że był to błąd wizualny i poziom przepustki bojowej jest właściwie naliczany na Twoim koncie Standard smile.

Wiadomość 2 z 5 (330 wyświetleń)

Dot.: Przepustka bojowa-błąd

★ Novice

@OliwiaBMX to taka wiesz "spychologia" na zasadzie kopiuj/wklej, bo @EA_Kuba po raz kolejny zastosował tą samą spychologiczną odpowiedź, za zasadzie "takie mamy info robimy copy/paste... do dzieła", trochę daj coś od siebie "Spoko, Respawn pewnie to rozwiąże, puki co jeszcze info nie ma, ale damy znać", wiesz o co chodzi @EA_Kuba ?
Wizualnie @OliwiaBMX  masz ZERO, ale na serwerze masz pewnie już z 20 lvl przepustki nie przejmuj się wbijesz kiedyś SETNY, tylko musisz więcej grać, grać, grać i jeszcze raz grać masz na to 15 tygodni spokojnie. Wink 
W sumie nie możemy za dużo od @EA_Kuba oczekiwać... może to tylko bot. 

Wiadomość 3 z 5 (318 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Przepustka bojowa-błąd

★ Novice
@beoer_pl, nie za tym ani za tym, bo wiem jak to jest jak Ci piszą, że nooo, to bedzie git, zajmiemy sie tym itd. ale wlazlam do gry po tym jak zobaczylam, ze dostalam odpowiedz (jakos 2/3 godz po dodaniu), to dostałam lvl’e i wszystko już działa. 😅
Wiadomość 4 z 5 (308 wyświetleń)

Dot.: Przepustka bojowa-błąd

Community Manager

Hej @OliwiaBMX 

 

Cieszę się że Twój problem został rozwiązany, dzięki za informację Standard smile


@beoer_pl 

Wiadomość 5 z 5 (290 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem