Problemy z płynnością gry

autor: Jzru
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problemy z płynnością gry

★★★★★ Novice

Witam, mam problem z płynnością gry, mimo że podczas gry FPS nie spada poniżej 60 a ping nie przekracza 40 MS. Kiedyś problem występował bardzo rzadko i tylko w trybie battle royale. Próbowałem ponownej instalacji czy zmiany ustawień lecz nic nie pomogło. Dodam jeszcze że każdemu takiemu lagowi towarzyszy czerwona ikonka w prawym górnym rogu która wygląda jak skok na pulsometrze w czerwonym kole (nie wiem jak to lepiej wytłumaczyć). Czy jest w stanie ktoś określić co to oznacza i jak to naprawić?

Wiadomość 1 z 5 (789 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problemy z płynnością gry

@Jzru Witam 🙂 Z twojego opisu wynika ze to wysoki ping. Napisz dokładnie która to ikona to może będę umiał Ci jakoś pomóc 🙂. 

 

zcoitblhvk331.png

CCP Hero Banner


Wiadomość 2 z 5 (753 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problemy z płynnością gry

★★★★★ Novice

To żadna z załączonych ikon. Zapomniałem dodać że nie zawsze ona występuje ale zazwyczaj w około 80% przypadków.

Wiadomość 3 z 5 (735 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problemy z płynnością gry

@Jzru Sprawdź wątek na Reddit, czy któraś ikona pasuje. To może być inputlag.

https://www.reddit.com/r/apexlegends/comments/vusoxl/all_apex_legends_new_lag_symbols_what_they_mean...

CCP Hero Banner


Wiadomość 4 z 5 (730 wyświetleń)

Dot.: Problemy z płynnością gry

★★★★★ Novice

@ChytrookiTak jest to ta pierwsza ikonka udało tez mi się dziś zrobić screenshota gdy ona występuje. Na tym screene też widać że FPS i ping jest dość ok.

Wiadomość 5 z 5 (724 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem