Problem z rozgrywką w Apex Legends

autor: Wariat77
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z rozgrywką w Apex Legends

[ Edytowane ]
★★★★ Novice

Witam, czasem mam tak, że dołączam normalnie do gry i od samego początku gra mi zaczyna rwać, tak jak by był problem z połączeniem. Wyświetlają Mi się te komunikaty 2 w prawym górnym rogu i nie da się grać. Jak chce chodzić i robić cokolwiek to mnie co chwilę cofa i łapię tz. freezy. Nie jest tak za każdym razem. Zdarza się to raz na około 10-15 gier. Wtedy jestem zmuszony użyć skrótu ALT + F4, aby zakończyć proces i uruchomienie ponowne gry. Z reguły jest tak, że to pomaga od razu, ale jest też tak czasem, że musze to ponawiać 2, a nawet 3 razy.
Korzystam z PC z dobrym Internetem Światłowodowym 400/100 mam średnio pingi po 28 MS.
W załączniku SS ze znakami w prawym rogu.
Czy wie ktoś może w czym tkwi problem?
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam.

Wiadomość 1 z 8 (1 118 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z rozgrywką w Apex Legends

★★★★ Novice
@EA_Kuba miałeś chyba rację Standard smile także dziękuję za pomoc. Póki co, od czasu przepięcia peryferii jest dobrze. Miejmy nadzieję, że problem nie wróci. Może faktycznie chodziło o wystającą wtyczkę od klawiatury.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam Standard smile

Zobacz w watku

Wiadomość 6 z 8 (913 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z rozgrywką w Apex Legends

Community Manager

Hej @Wariat77 

 

Szukając rozwiązania natknąłem się na takie polegające na zmianie portów USB do których podpięte są klawiatura i myszka. Jeśli jeszcze tego kroki nie sprawdziłeś daj nam znać o rezultatach. 

Wiadomość 2 z 8 (981 wyświetleń)

Dot.: Problem z rozgrywką w Apex Legends

★★★★ Novice
@EA_Kuba Jeszcze tego nie próbowałem, ale co mam przepiąć klawiaturę i myszkę w inne miejsce tak? Mam z tyłu w normalnych gniazdkach, nie z przodu jbc.
Wiadomość 3 z 8 (973 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z rozgrywką w Apex Legends

Community Manager

Hej @Wariat77 

 

Tak, sprawdź proszę czy problem będzie pojawiał się kiedy podepniesz peryferia do innych portów USB. 

Wiadomość 4 z 8 (955 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z rozgrywką w Apex Legends

★★★★ Novice
@EA_Kuba Przepiąłem myszkę i klawiaturę piętro niżej. Zauważyłem, że wtyczka od klawiatury minimalnie wystawała jak była piętro wyżej, a teraz weszła cała. Póki co jest OK, ale to moim zdaniem za krótko, żeby zdać pełną relację. Słyszałem od kuzyna, który jest informatykiem, że zdarzały się w przeszłości podobne problemy z tą klawiaturą którą używam. Mianowicie chodzi o Razer Ornata V2. Zasugerował również, że problem może tkwić w oprogramowaniu do jednego z urządzeń. Mówił też, że problem może wynikać od serwerów Apexa. Póki co sprawdzam i testuję także dalsze relację opiszę w przyszłości.
Pomijając lekko temat. Nie wiem czy też tak macie, ale po tym walentynkowym update mam często laggi. Wcześniej jak grałem miałem zawsze ping 28-29, a teraz mam czasem po 40, a nawet skacze do 70. W szczególności podczas grania rankendów. Próbowałem zmieniać servery itp. na chwile pomaga, a potem to samo. Robiłem testy prędkości łącza, ale nie znalazłem tam nieprawidłowości.
Pozdrawiam
Wiadomość 5 z 8 (949 wyświetleń)

Dot.: Problem z rozgrywką w Apex Legends

★★★★ Novice
@EA_Kuba miałeś chyba rację Standard smile także dziękuję za pomoc. Póki co, od czasu przepięcia peryferii jest dobrze. Miejmy nadzieję, że problem nie wróci. Może faktycznie chodziło o wystającą wtyczkę od klawiatury.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam Standard smile
Wiadomość 6 z 8 (914 wyświetleń)

Dot.: Problem z rozgrywką w Apex Legends

Community Manager

@Wariat77 dzięki za potwierdzenie Thumbs up

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 7 z 8 (882 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z rozgrywką w Apex Legends

Community Manager

Ekstra, dzięki za informację @Wariat77 Standard smile 

 

Oznaczę Twój post jako rozwiązanie. 

Wiadomość 8 z 8 (763 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem