Problem z Grafiką

autor: ItzzMone
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Dot.: Problem z Grafiką

★★★★★ Expert

@ItzzMone  Witaj Standard smile  Wejdę w słówko.

 

Zauważyłem, że masz ustawioną za wysoką rozdzielczość systemu Windows - "Current Mode - 1600 x 1024" , a twój Monitor może być leciwy i obsługuje do 1366 x 768 (p) - oznaczoną jako natywną (zalecana przez producenta).

 

Spróbuj zmniejszyć rozdzielczość w systemie na tą natywną, oraz ustaw taką samą w samej grze.

Wiadomość 11 z 18 (419 wyświetleń)

Dot.: Problem z Grafiką

★★★ Novice
@Narayen zrobił teraz sprawdzanie spójności plików bo miałem problem z paks win64 pc_all.opt.starpak i teraz tak jakby grę od nowa musze pobrać (37GB) pobiorę i zobaczę jak to będzie, a jak nie to to zrobię tak jak piszesz.
Wiadomość 12 z 18 (406 wyświetleń)

Dot.: Problem z Grafiką

★★★ Novice

Jak zainstalowałem to co miało się pobrać po sprawdzaniu spójności plików jest trochę lepiej bo już tak jakby można grać ale nie ma głosów od legend, problem nadal jest z załadowaniem modeli broni czy postaci lub także z banerami itp. jest lepiej no ale dalej nie można grać tak jak wcześniej, a ten problem pojawił się jak była ostatnia aktualizacja... nie wiem może ona coś namieszała. Taka jak mówię poczekam do 20 września bo ma być aktualizacja to się zobaczy jak to będzie. Tematu na razie nie zamykam, zamknę go po aktualizacji 20 września jak sie coś poprawi.

Wiadomość 13 z 18 (392 wyświetleń)

Dot.: Problem z Grafiką

★★★ Novice

Teraz jest jeszcze gorzej... nie dość, że nie ma dźwięku, grafika do dup... to na dodatek nie widzę modeli graczy teraz... nie cos dzieje się z apexem i to cos nie dobrego....

Wiadomość 14 z 18 (345 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z Grafiką

[ Edytowane ]
★★★★★ Expert

@ItzzMone 

 

Wiesz co jeszcze zrób, ostatnio programy antywirusowe świrują i blokują pliki niektórych gier - poddają kwarantannie, przez co gra głupieje i mogą być takie efekty i zwolnij jeszcze trochę miejsca na dysku C.

 

Jeżeli posiadasz darmowy Avast albo coś podobnego, weź go wyłącz na razie i jeszcze raz zrób sprawdzanie spójności plików, żeby te pliki dociągnął ponownie do gry. Uruchom ją i zobaczymy czy coś to zmieniło.

Wiadomość 15 z 18 (326 wyświetleń)

Dot.: Problem z Grafiką

★★★ Novice
@Narayen Niestety dalej jest ten sam problem, tylko jest progres bo mogę dołączyć do gry ale jeżeli chcę grać to musze zmienić serwer z np. Frankfurt 1 na Frankfurt 2. Nie mam pojęcia dlaczego, ale problem z grafiką dalej się pojawia ;/
Wiadomość 16 z 18 (309 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z Grafiką

@ItzzMone Niestety gry czasami po nowych aktualizacjach mogą namieszać. Twórcy mogą ulepszać grafikę nie informując o tym. Jeśli po aktualizacja we wtorek problem zostanie no to niestety żeby pograć musisz zmienić kartę. Gforce GT 1030 jest to karta 2GB, a Apex to stara gra która cały czas dostaje wsparcie, równierz graficzne.

CCP Hero Banner


Wiadomość 17 z 18 (296 wyświetleń)

Dot.: Problem z Grafiką

★★★ Novice
@Chytrooki się zobaczy....
Wiadomość 18 z 18 (274 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem