Problem z Grafiką

autor: ItzzMone
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Problem z Grafiką

★★★ Novice

Witam mam problem z Apexem, mianowicie chodzi o to, że nie wczytują mi się textury, dźwięki, mapa, zero dźwięków od legend.
Od 4 dni nie mogę grać, bo się po prostu nie da.
Drugi problem dotyczy dołączenia do jakiegokolwiek meczu czy rankeda, cały czas przetwarza mapę, nie mam pojęcia o co może chodzić.
Dodam że mam dobre połączenie z internetem, sterowniki mam aktualne. 
Dodaje również parę screenów do wglądu jak to wygląda dodatkowo dorzucam DxDiag.

Wiadomość 1 z 18 (782 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z Grafiką

@ItzzMone Witam. Spróbuj usunąć config z ustawieniami. Przed usunięciem skopiuj go na pulpit w razie jakby nie pomogło to rozwiązanie.

Naciśnij Windows + R i wklej %USERPROFILE%\Saved Games\Respawn\Apex następnie usuń zawartość folderu.

Dodatkowo warto usunąć linijki kodu które możliwe że dodałeś do aplikacji Origin lub Steam.

CCP Hero Banner


Wiadomość 2 z 18 (765 wyświetleń)

Dot.: Problem z Grafiką

★★★ Novice

Nic nie pomogło dalej tak jest, dodam także, że instalowałem od nowa Apexa

Wiadomość 3 z 18 (758 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z Grafiką

@ItzzMone Zmieniałeś ustawienia w Nvidia Control Panel ? Aktualizowałeś ostatnio BIOS, sterowniki Nvidia?

CCP Hero Banner


Wiadomość 4 z 18 (739 wyświetleń)

Dot.: Problem z Grafiką

★★★ Novice

Nie nic nie zmieniałem ani nie aktualizowałem żadnych sterowników od biosa etc. tylko teraz od karty graficznej ale wątpię żeby to było od tego bo już wcześniej miałem ten problem, 
tylko wtedy wystarczyło jak zresetowałem gre i było normalnie.

Wiadomość 5 z 18 (728 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z Grafiką

@ItzzMone Skorzystaj z DDU. To narzędzie które spowoduje usunięcie wszystkich plików sterownika do karty graficznej i go poprawnie odinstaluje. Później pobierz najnowszy sterownik i go zainstaluj

Dodatkowo pobierz lub zaktualizuj Microsoft Visual C++ i DirectX.

https://docs.microsoft.com/pl-pl/cpp/windows/latest-supported-vc-redist?view=msvc-170

https://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=35

https://www.guru3d.com/files-details/display-driver-uninstaller-download.html

CCP Hero Banner


Wiadomość 6 z 18 (718 wyświetleń)

Dot.: Problem z Grafiką

★★★ Novice

Nic nie pomogło dalej to samo... nie mam pojęcia co to może być...

Wiadomość 7 z 18 (703 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z Grafiką

[ Edytowane ]

@ItzzMone Jaką masz kartę? Na jakiej platformie grasz Steam? Origin? Spróbuj zainstalować któryś z starszych sterowników, bo niektóre starsze modele GPU lepiej działają na starszych sterownikach. Użyj ponownie DDU. Jeśli nie to zrób format. Chyba że ktoś inny się wypowie bo ja nie mam pomysłu bo na ustawieniach niskich i wysokich gra wygląda tak samo? 

CCP Hero Banner


Wiadomość 8 z 18 (695 wyświetleń)

Dot.: Problem z Grafiką

★★★ Novice

Kartę mam Nvidia Gforce GT 1030 , gram na Steam , na wysokich czy niskich nie zmieniałem ale pewnie to samo będzie.

Wiadomość 9 z 18 (686 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z Grafiką

★★★ Novice
@Chytrooki nie mam pojęcia o co może chodzić.... poczekam na następną aktualizacje, być może coś się polepszy, jeżeli nie to trzeba będzie przejść na inna grę ale bardzo tego nie chcę ...
Wiadomość 10 z 18 (675 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem