Nie działa podświetlenie klawiatury RGB

autor: sthdev
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Nie działa podświetlenie klawiatury RGB

★★★ Novice

Mam nową klawiaturę Razer Huntsman v2, nie działa opcja podświetlania klawiatury w grze, jak na tym filmiku:

 

https://www.youtube.com/watch?v=ffvneEPgPqk&ab_channel=R%CE%9BZ%CE%9ER

 

Zainstalowane najnowsze sterowniki, normalnie działają mi profile dla innych gier (ale mam do nich zainstalowane pluginy w Synapse, natomiast Apex Legends nie ma swojego pluginu, natomiast link na stronie Razer odsyła jedynie do strony oficjalnej Apex Legends).

Wiadomość 1 z 7 (1 249 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Nie działa podświetlenie klawiatury RGB

★★★ Novice

Nie to było przyczyną. Okazało się, że w sterownikach Razer miałem ukryte wyłączone pluginy, a wśród wyłączonych był właśnie ten odpowiadający za integrację z Apex Legends. Sam interfejs w sterownikach wygląda tak, że łatwo to przeoczyć...

Zobacz w watku

Wiadomość 6 z 7 (926 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Nie działa podświetlenie klawiatury RGB

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @sthdev 

Razer Chroma jest zintegrowany z Apex Legends. Ten system wygląda nieziemsko Heart

Rozumiem, że Twoja klawiatura Razer Huntsman v2 działa w innych grach. Mam nadzieję, że uda nam się zweryfikować, z innymi właściecilami klawiatury z tym systemem podświetlenia, jak to działa z Apex Legends i czy potrzebny jest plugin. 

 

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 2 z 7 (1 177 wyświetleń)

Dot.: Nie działa podświetlenie klawiatury RGB

@sthdev Witam. Musisz włączyć opcje w ustawieniach w grze. Utworzenie profilu w Razer Studio nic nie da bo jest to opcja automatyczna która uruchamia się po ściągnięciu i włączeniu Chroma Connect. Jak pobierzesz to powinno działać 🙂

https://mysupport.razer.com/app/answers/detail/a_id/1758/~/how-to-use-chroma-connect

CCP Hero Banner


Wiadomość 3 z 7 (1 129 wyświetleń)

Dot.: Nie działa podświetlenie klawiatury RGB

Community Manager

 @sthdev daj nam znać czy udało Ci się rozwiązać problem dzięki wskazówkom od @Chytrooki 

 

Pozdrawiam,

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 4 z 7 (1 081 wyświetleń)

Dot.: Nie działa podświetlenie klawiatury RGB

Community Manager

Zakładam, że odpowiedź @Chytrooki pomogła Ci w rozwiązaniu problemu @sthdev dlatego oznaczę odpowiedź jako rozwiązanie. 

Wiadomość 5 z 7 (932 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Nie działa podświetlenie klawiatury RGB

★★★ Novice

Nie to było przyczyną. Okazało się, że w sterownikach Razer miałem ukryte wyłączone pluginy, a wśród wyłączonych był właśnie ten odpowiadający za integrację z Apex Legends. Sam interfejs w sterownikach wygląda tak, że łatwo to przeoczyć...

Wiadomość 6 z 7 (927 wyświetleń)

Dot.: Nie działa podświetlenie klawiatury RGB

Community Manager

Hej @sthdev 

Fajnie, że Ci się udało i dzięki, że podzieliłeś się z nami rozwiązaniem. Może w wolnej chwili wrzucisz na forum zrzut ekranu z interfejsu Razer, z zaznaczonymi odpowiednimi plugin'ami.

 

Pozdrawiam Standard smile

_Kalina

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 7 z 7 (909 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem