Czy możemy dostać wyłączone cienie na ps4 ?

autor: PaTryk_Gracz0lYT
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Czy możemy dostać wyłączone cienie na ps4 ?

★★★★★ Novice

Czy możemy dostać wyłączone cienie na ps4 lub czy jest jakiś plan aby poprawić wydajność na ps4?

Chodzi mi o to, że apex na ps4 wygląda lepiej w niektórych obszarach niż pc na najniższych ustawieniach, więc zastanawiam się, czy to może zwiększyć fps lub coś. a z tego co zauważyłem to cienie zrzerają duzo klatek , gra i tak nie moze wyglądać gorzej niz port na telefon wiec gorsza grafika< lepsza płynność

Wiadomość 1 z 5 (1 591 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Czy możemy dostać wyłączone cienie na ps4 ?

Community Manager

Hej @PaTryk_Gracz0lYT 

 

Dzięki za podzielenie się z nami Twoim spostrzeżeniem Standard smile 

Wiadomość 2 z 5 (895 wyświetleń)

Dot.: Czy możemy dostać wyłączone cienie na ps4 ?

★★★★★ Novice

To bardziej fakty niz spostrzezenie według mnie Standard smile , gra niby na ps4 jest lecz wydaje się porzucona , gra jako tako jest grywalna albo na niektórych mapach i trybach lecz często gra nie ma wiecej niż 40 fps a biorąć pod uwagę ze gra jest również na ps5 itd. to jednak z góry jest się przez to na przegranej pozycji  , podobnie jest z trybami na którym gramy na kawałku mapy , niby tylko kawalek mapy a gra chodzi podobnie , chciałbym wiedziec jak to wygląda sytuacja z konsolami poprzedniej generacji 

Wiadomość 3 z 5 (574 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Czy możemy dostać wyłączone cienie na ps4 ?

★★★★★ Novice

chodzi mi o jaką kolwiek opytmalizacje na stare generacje + moze by tak zrobić by i na konsolach i na pc AA był równy?

Wiadomość 4 z 5 (515 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Czy możemy dostać wyłączone cienie na ps4 ?

Community Manager

Hej @PaTryk_Gracz0lYT 

 

W tej chwili nie posiadam żadnych informacji na temat wprowadzenia jakichkolwiek zmian dla gry na konsolach starszej generacji. Jeśli się to zmieni - dam Ci znać. 

Wiadomość 5 z 5 (443 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem