Czy jest jakis sposób na wyłączenie mikrofonu w grze?

autor: PaTryk_Gracz0lYT
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Czy jest jakis sposób na wyłączenie mikrofonu w grze?

[ Edytowane ]
★★★★★ Novice

Mam pytanie gdyz zacząłem  nagrywać na YT live i filmy jest jakis sposób na wyłączenie mikra w grze ?  w sensie zeym ja nadal mógł mowić do widów a zeby moi teammateci mnie nie słyszeli ? 

 

Wiadomość 1 z 9 (1 666 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: MAM PYTANKO

[ Edytowane ]
Champion (Retired)

@PaTryk_Gracz0lYTw takim przypadku pozostaje Ci utworzyć imprezę i w jej opcjach udostępniać dźwięk.W ten sposób sojusznicy (losowi gracze) nie będą słyszeć co mówisz ale za to widzowie tak, plus i minus jest taki że Ty nie będziesz słyszał losowych graczy.Grając ze znajomymi i transmitując jednoczesnie, znajomi mogą nie udostępniać dźwięku na imprezie jeżeli nie będą chcieli aby widzowie ich słyszeli.

Zobacz w watku

Wiadomość 4 z 9 (1 628 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: MAM PYTANKO

Community Manager

Hej @PaTryk_Gracz0lYT 

 

Grasz na PC? 

 

W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie funkcja "Przyciśnij i mów", mikrofon aktywuje się wtedy po wciśnięciu "T". 

 

Daj znać kiedy będziesz "live" i zostaw link do Twojego kanału na YT Wink

Wiadomość 2 z 9 (1 656 wyświetleń)

Dot.: MAM PYTANKO

[ Edytowane ]
★★★★★ Novice

Faktycznie zapomniałem dopisać platformy , jest to  PS4 a tu prosze link Thinking

PaTryk_Gracz0l - YouTube

znajduje sie tam takze zapis tego liva 

 

Wiadomość 3 z 9 (1 651 wyświetleń)

Dot.: MAM PYTANKO

[ Edytowane ]
Champion (Retired)

@PaTryk_Gracz0lYTw takim przypadku pozostaje Ci utworzyć imprezę i w jej opcjach udostępniać dźwięk.W ten sposób sojusznicy (losowi gracze) nie będą słyszeć co mówisz ale za to widzowie tak, plus i minus jest taki że Ty nie będziesz słyszał losowych graczy.Grając ze znajomymi i transmitując jednoczesnie, znajomi mogą nie udostępniać dźwięku na imprezie jeżeli nie będą chcieli aby widzowie ich słyszeli.

Wiadomość 4 z 9 (1 629 wyświetleń)

Dot.: MAM PYTANKO

★★★★★ Novice
@Rydzu2015 dzięki teraz już będe wiedział , już tak miałem ustawione ale nie miałem pewności czy mnie słyszą bo jednak ikona mikrofonu wskazywała ze cos mówie i sądziłem ze mnie słyszą
Wiadomość 5 z 9 (1 620 wyświetleń)

Dot.: MAM PYTANKO

[ Edytowane ]
Champion (Retired)

@PaTryk_Gracz0lYTnie ma problemu, często gram ze znajomym który transmituje. Sposób sprawdzony nie tylko w Apex, jedynie w Battlefield trzeba wyłączyć voip ponieważ słychać graczy w drużynie 

Wiadomość 6 z 9 (1 617 wyświetleń)

Dot.: MAM PYTANKO

Community Manager

Hej @PaTryk_Gracz0lYT 

 

Dzięki za link! Standard smile

 

Dawaj nam znać kiedy będzie live i jak idzie rozwój kanału Standard smile

Wiadomość 7 z 9 (1 615 wyświetleń)

Dot.: MAM PYTANKO

★★★★★ Novice
@EA_Kuba ee narazie to tak srednio z 5 wyświetleń i jakosc nie najlepsza (glownie na transmisjach )ale obstawiałbym w sobotę żeby live odpalic bycmoze na twitchu bo tam jest lepsza jakość
Wiadomość 8 z 9 (1 612 wyświetleń)

Dot.: MAM PYTANKO

Community Manager

Od czegoś trzeba zacząć @PaTryk_Gracz0lYT Standard smile

Wiadomość 9 z 9 (1 572 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem