Dot.: Crash gry i błędy z dźwiękiem

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Crash gry i błędy z dźwiękiem

★★★ Newbie

Gram na PS4. Od samego początku gry w apexa pierwszy raz mi się to zdarzyło a mianowicie po kilku sekundach po wylądowaniu z transportowca gra mi się crashuje, podczas lotu i gry dźwięk się zacina, niektóre przedmioty nie chcą się załadować. Mam tak pierwszy raz, dzieje się tak od rana. Gdy gra sama mi się włącza PS4 daje mi komunikat o tym żeby naprawić muszę pobrać najnowszą wersję apexa lub oprogramowania systemu, nie byłoby nic w tym dziwnego gdyby nie to że mam pobrane najnowsze wersje

Wiadomość 1 z 2 (289 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Crash gry i błędy z dźwiękiem

Community Manager

Hej @W3r6M89O 

 

Czy pojawia się jakiś komunikat błędu? Jeśli tak - podaj jego numer. 

 

Czy gra jest zainstalowana na wewnętrznym, czy zewnętrznym dysku konsoli? Sprawdź czy problem będzie się pojawiał jeśli przeniesiesz grę z jednego na drugi. 

Czy wewnętrzny dysk konsoli jest oryginalny? Jeśli zmieniałeś dysk w konsoli, sprawdź czy gra będzie się zachwoywać tak samo jeśli zamontujesz w konsoli stary, oryginalny dysk. 

 

Dodatkowo, jeśli wcześniej nie wykonałeś tego kroku - odbuduj bazę danych konsoli. Będziesz musiał przejść do trybu bezpiecznego konsoli i wybrać odpowiednią opcję.

 

https://www.playstation.com/pl-pl/support/hardware/safe-mode-playstation/

 

Odbuduj bazę danych
– skanuje dysk i tworzy nową bazę danych całej zawartości systemu. Ta opcja jest przydatna, jeśli występują problemy z funkcją systemu lub ikona gry pozostaje na ekranie głównym po jej usunięciu.

 

 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 2 (272 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Crash gry i błędy z dźwiękiem

Community Manager

Hej @W3r6M89O 

 

Czy pojawia się jakiś komunikat błędu? Jeśli tak - podaj jego numer. 

 

Czy gra jest zainstalowana na wewnętrznym, czy zewnętrznym dysku konsoli? Sprawdź czy problem będzie się pojawiał jeśli przeniesiesz grę z jednego na drugi. 

Czy wewnętrzny dysk konsoli jest oryginalny? Jeśli zmieniałeś dysk w konsoli, sprawdź czy gra będzie się zachwoywać tak samo jeśli zamontujesz w konsoli stary, oryginalny dysk. 

 

Dodatkowo, jeśli wcześniej nie wykonałeś tego kroku - odbuduj bazę danych konsoli. Będziesz musiał przejść do trybu bezpiecznego konsoli i wybrać odpowiednią opcję.

 

https://www.playstation.com/pl-pl/support/hardware/safe-mode-playstation/

 

Odbuduj bazę danych
– skanuje dysk i tworzy nową bazę danych całej zawartości systemu. Ta opcja jest przydatna, jeśli występują problemy z funkcją systemu lub ikona gry pozostaje na ekranie głównym po jej usunięciu.

 

 

Wiadomość 2 z 2 (273 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem