Dot.: Ban za nic

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Ban za nic

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Witam, moja ostatnia gra w Apeks  była w kwietniu, ostatnio wchodzę do gry i wywala mnie bo dostałem blokadę . Napisałem do suportu o co chodzi i się okazało ze dostałem blokadę  za  odrodzenie .. A dziś mi odpisali ze za oszukiwanie w grze. Nie używałem żadnych wspomagaczy do gry bo jest mi to nie potrzebne. Bardzo się zawiodłem ktoś gra dobrze to zaraz go zgłaszają i blokadę  wyłapałem za nic tak

Dodam tylko iż gram cały czas z aktywnym AntyWirusem 

Wiadomość 1 z 7 (1 250 wyświetleń)

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Ban za nic

Community Manager

Hej @dedeaw 

 

Jedynym sposobem, aby odwołać się od blokad nałożonych na Twoje konto jest skontaktowanie się z nami wedle instrukcji, które znajdziesz w artykule poniżej: 

 

https://help.ea.com/pl/help/account/information-about-banned-or-suspended-accounts/

Zobacz w watku

Wiadomość 3 z 7 (1 216 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Ban za nic

★★★★★ Apprentice

Cześć, 

Odrodzenie // oszustwo 

Niestety EA nie odblokuje ci konta, pozdrawiam. 

Wiadomość 2 z 7 (1 233 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ban za nic

Community Manager

Hej @dedeaw 

 

Jedynym sposobem, aby odwołać się od blokad nałożonych na Twoje konto jest skontaktowanie się z nami wedle instrukcji, które znajdziesz w artykule poniżej: 

 

https://help.ea.com/pl/help/account/information-about-banned-or-suspended-accounts/

Wiadomość 3 z 7 (1 217 wyświetleń)

Dot.: Ban za nic

★ Novice
@dedeaw Mam to samo,nie grałem jakieś pół roku wchodze do gry i okazuje się ze mam bana coś pieknego a support wciąż odpisuje jedno i to samo.
Wiadomość 4 z 7 (1 150 wyświetleń)

Dot.: Ban za nic

★★★ Newbie

Jakaś masakra ja nie grałem rok prawie w Apexa wchodzę do gry chce startować a tu wyskakuje mi że mam Bana nigdy nie oszukiwałem w grze i nigdy nie zrobiłem czegoś co łamało by regulamin. Jeśli EA tak będzie traktować ludzi powracających do gry to naprawdę będzie trzeba sprawę nagłośnić i to bardzo. Jestem totalnie zirytowany to niedopuszczalne. Ludzie ładują pieniądze w grę a jak chwile nie graja to dostaja bana ??? kto zwróci kase ?????! ludzie tak nie może być 

Wiadomość 5 z 7 (1 078 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ban za nic

★★★ Newbie

jak napisać do suporta?

 

Wiadomość 6 z 7 (630 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Ban za nic

Community Manager

Hej @Lissu0713GG 

 

Jeśli chcesz skontaktować się z nami bezpośrednio: 

 

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ

 

Jeśli chcesz odwołać się od blokad nałożonych na Twoje konto: 

 

https://help.ea.com/pl/help/account/information-about-banned-or-suspended-accounts/

Wiadomość 7 z 7 (617 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem