40fps lock po restarcie komputera

autor: WEERD3N
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

40fps lock po restarcie komputera

★★★ Newbie

Witam, mój problem jest następujący lockuje mi fpsy w grze do ~40 zmiana ustawień niczego nie zmienia ponieważ są praktycznie na low, jedyną rzeczą jaka rozwiązuje problem jest przeinstalowanie sterowników graficznych, ale problem powraca po zrestartowaniu PC w innych gracz nie mam takich problemów wszystko chodzi znakomicie. W apexie normalnie mam 80-120 fps i nie wiem czego to może być problem PC/sterowników/gry, no przecież nie będę codziennie przeinstalowywał sterowników żeby pograć sobie w grę, może ktoś doświadczył takiego problemu i zna jakieś konkretne rozwiązanie.

 

i5 4460

gtx 970

16g ram

win 10

Wiadomość 1 z 3 (279 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: 40fps lock po restarcie komputera

★★★ Newbie

mam podobnie tylko lockuje mi na 30 FPSa, zmaina ustawien nic nie daje. nowe sterowniki dałem, reinstall gry i problem ten sam. czy istnieje roziwazanie problemu?

Wiadomość 2 z 3 (263 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: 40fps lock po restarcie komputera

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @WEERD3N@Wicher171 

 

Proponowałbym, abyście zaczęli od sprowadzenia gry do ustawień domyślnych. 

 

@WEERD3N 

Podczas instalacji sterowników upewnij się, że wykonujesz czystą instalację. Dodatkowo spróbuj poniższego rozwiązania: 

 

  • Ogranicz liczbę klatek poprzez komendę: Kliknij prawym przyciskiem myszy na okładkę gry w Origin -> Zaawansowane opcje uruchamiania -> wpisz komendę +fps_max 90 (lub wartość maksymalną dla Twojego monitora)

@Wicher171 

Posiadasz identyczną specyfikację komputera? 

 

Tutaj znajdziecie listę rozwiązań zaproponowanych przez społeczność. 

Wiadomość 3 z 3 (243 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem