Kto dodał ten temat do Ja też

FIFA 21 - Najczęściej zadawane pytania
[ Edytowane ]
Community Manager

 

Kategorie najczęściej zadawanych pytań

 

 

Data premiery
Kiedy gra FIFA 21 pojawi się na PlayStation 5 i Xbox Series X?
Informacje o dacie premiery gry FIFA 21 na PlayStation 5 i Xbox Series X podamy w późniejszym terminie. W międzyczasie tutaj można przeczytać więcej o samej grze.

 

Kiedy gra FIFA 21 pojawi się na PlayStation 4, Xbox One i PC?
Ogólnoświatowa premiera gry FIFA 21 na PlayStation 4, Xbox One i PC będzie miała miejsce 9 października 2020 r. Jeśli złożysz w przedsprzedaży zamówienie na Edycję Ultimate lub Mistrzowską gry FIFA 21, będziesz móc grać już od 6 października.

Przedpremierowe wersje próbne EA Access (PS4, Xbox One) i Origin Access (PC) zostaną udostępnione 1 października.

 

Kiedy będzie wiadomo więcej o grze FIFA 21 na PlayStation 4, Xbox One i PC?
Więcej informacji o grze FIFA 21 na PlayStation 4, Xbox One i PC udostępnimy w lecie. Wszystkie aktualności i zwiastuny będą zamieszczane na koncie @EASPORTSFIFA na Twitterze, Instagramie i w serwisie YouTube.

 


Dwie wersje w jednym

Na czym polega oferta „Dwie wersje w jednym”?
Po nabyciu konsoli PlayStation5 lub Xbox Series X możesz zamienić swój egzemplarz gry FIFA 21 z PlayStation 4 na PlayStation 5 lub z Xbox One na Xbox Series X bez ponoszenia dodatkowych kosztów*. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

 

Co muszę zrobić, żeby odebrać grę na platformę nowej generacji?
Dzięki ofercie „Dwie wersje w jednym” do premiery gry FIFA 22 możesz bezpłatnie uzyskać grę na nowej platformie.

 

Czy moje postępy na PlayStation 4 i Xbox One zostaną przeniesione na PlayStation 5 i Xbox Series X?
Wszystkie postępy poczynione w FIFA 21 Ultimate Team i cała pozyskana zawartość (w tym piłkarze, karty, monety, FIFA Points, bilans spotkań czy pozycja w rankingu) oraz postępy w trybie VOLTA FOOTBALL będą wspólne dla PlayStation 4 i PlayStation 5 oraz Xbox One i Xbox Series X.

Postępy we wszystkich pozostałych trybach – w tym w sezonach online, sezonach współpracy, trybie kariery, wirtualnych klubach itd. – będą przypisane do urządzenia i nie można ich przenieść między sprzętem różnych generacji.

 

Czy do gry na PlayStation 5 i Xbox Series X potrzebuję płyty z grą FIFA 21 w wersji na PlayStation 4 lub Xbox One?
Gra FIFA 21 na PlayStation 5 i Xbox Series X będzie dostępna w wersji cyfrowej, którą będzie można pobrać po jej udostępnieniu jeszcze w tym roku. W przypadku zakupu wersji pudełkowej uruchomienie gry na PlayStation 5 lub Xbox Series X będzie wymagało włożenia płyty do napędu. Jeśli zamierzasz kupić konsolę w wersji bez napędu, a chcesz skorzystać z oferty „Dwie wersje w jednym”, grę FIFA 21 musisz nabyć w wersji cyfrowej. Aktualnie wersji pudełkowej nie można przenieść na konsolę bez napędu płyt.

 

Przedsprzedaż
W jaki sposób mogę zamówić w przedsprzedaży grę FIFA 21 na PlayStation 5 i Xbox Series X? Jakie odniosę korzyści, jeśli to zrobię?
Gra FIFA 21 na PlayStation 5 jest powiązana z wersją na PlayStation 4. Analogicznie jest z Xbox One i Xbox Series X. Jeśli zamówisz w przedsprzedaży grę FIFA 21 na PlayStation 4, dostaniesz też wersję na PlayStation 5. Jeśli zamówisz wersję na Xbox One, uzyskasz też dostęp do gry na Xbox Series X.

Tutaj✝ znajdziesz opis wszystkich korzyści z zamówienia gry w przedsprzedaży.

 

Czy korzyści z zamówienia gry w przedsprzedaży dostępne w FUT 21 zostaną przeniesione z PlayStation 4 na PlayStation 5 i z Xbox One na Xbox Series X?
Zawartość przedsprzedażowa FIFA 21 Ultimate Team musi zostać odebrana w wersji gry na PlayStation 4 lub Xbox One, ale potem zostanie przeniesione na konsolę nowej generacji tego samego producenta (czyli odpowiednio PlayStation 5 i Xbox Series X).

 

Co to jest zawarty w edycji przedsprzedażowej „miejscowy talent w trybie kariery”?
Jeśli zamówisz grę FIFA 21 w przedsprzedaży, w pierwszym klubie, który zdecydujesz się poprowadzić w trybie kariery, pojawi się automatycznie miejscowy junior z potencjałem klasy światowej. Zawodnik będzie pochodził z kraju, w którym znajduje się wybrany klub.

 

Czy miejscowy talent w trybie kariery jest jednorazowy, czy też będzie dostępny w każdym pliku zapisu?
Miejscowy talent będzie dodawany do każdego nowego pliku zapisu trybu kariery tworzonego na Twoim profilu. Dotyczy to zarówno wersji gry na PlayStation 4 i Xbox One, jak i na PlayStation 5 i Xbox Series X.

 

Kto będzie znajdował się na okładce gry?
Nie możemy jeszcze potwierdzić, kto dołącza do prestiżowego grona piłkarzy zdobiących okładki gier z serii EA SPORTS FIFA, ale możemy zapewnić, że na pewno będzie stanowił solidne wzmocnienie każdego klubu FUT! Jeśli chcesz się dowiedzieć, kto to będzie, obserwuj w najbliższych tygodniach nasze konta na Twitterze i Instagramie

 

PC
Która wersja gry FIFA 21 będzie dostępna na PC?
Gra FIFA 21 na PC będzie dostępna w tej samej wersji co gra na PlayStation 4 i Xbox One. Więcej informacji udostępnimy w nadchodzących tygodniach.

 

Czy gra FIFA 21 będzie dostępna na PC na innych platformach niż Origin?
Poza Origin, grę FIFA 21 na PC można również zamówić (i później uruchomić) na platformie Steam.

 

Stadia
Kiedy gra FIFA 21 zostanie udostępniona w usłudze Stadia?
Więcej informacji o dostępności gry FIFA 21 w usłudze Stadia podamy w późniejszym terminie.

 

Nintendo Switch
Co będzie zawierała gra FIFA 21 w wersji na Nintendo Switch?
W Edycji Legacy gry FIFA 21 na Nintendo Switch znajdą się zaktualizowane elementy graficzne (menu w grze i pakiety transmisyjne) oraz najnowsze stroje i składy na nadchodzący sezon. Nie będzie jednak żadnych nowych trybów gry ani nowości w rozgrywce.

 

Inne
Czy są nowe informacje na temat gry między platformami?
Podtrzymujemy zamiar umożliwienia naszym graczom grania przeciwko sobie w EA SPORTS FIFA niezależnie od posiadanej platformy. Aktualnie nie mamy żadnych nowych informacji na ten temat, ale będziemy nadal badać różne możliwości i kiedy tylko będziemy mieli nowe informacje, podzielimy się nimi ze wszystkimi.

 

A co z ewentualnymi zmianami w sezonie piłkarskim 2020/21? Czy zostaną uwzględnione w grze FIFA 21?
Pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi partnerami klubowymi i ligowymi z całego świata, żeby lepiej zrozumieć wpływ koronawirusa na krajobraz światowej piłki. W najbliższych miesiącach będziemy nadal komunikować się z nimi, w miarę jak oni będą przygotowywali plany na nadchodzący sezon.

(4 073 wyświetleń)
Kto dodał ten temat do Ja też