Pomóz nam ulepszyc serwis Answers HQ! Wypelnij ankiete Nie, dziekuje

Kto dodał ten temat do Ja też

Premiera Mass Effect: Andromeda na AHQ – wygraj darmowy pakiet multiplayer!
[ Edytowane ]
Community Manager (retired)

Inicjatywa Andromeda wzywa! Aby zachęcić Was do udziału w tym międzygalaktycznym przedsięwzięciu, dajemy wszystkim szansę wygrania darmowego pakietu do odebrania w trybie multiplayer w grze Mass Effect Andromeda.

 

To była długa i wyczerpująca podróż, Kolonisto. Czas rozruszać zdrętwiałe kończyny po wybudzeniu z kriostazy i rozpocząć odkrywanie Mass Effect Andromeda oraz Answers HQ, aby stworzyć nowy dom w galaktyce Andromedy!

 

Co się dzieje?

Będziemy tygodniowo rozdawać po darmowym multiplayerowym pakiecie dla 30 szczęśliwych graczy od 21. marca do 18. kwietnia. Aby wygrać, wystarczy że będziesz udzielać się w społeczności Mass Effect na Answers HQ.

 

Jak to działa?

 

Administratorzy Answers HQ stworzyli listę przeróżnych aktywności społecznościowych dla chętnych, pragnących wziąć udział w losowaniu. Każdego tygodnia, wybierzemy jedną lub więcej aktywności, które zostaną wzięte pod uwagę w danym losowaniu. Każdy, kto spełni przynajmniej jeden z wybranych warunków, zostanie umieszczony w puli, z której wylosujemy 30 graczy – otrzymają oni po jednym darmowym pakiecie na wybraną przez siebie platformę (PC, PS4 lub Xbox One).

 

Poniżej, znajdziesz listę wszystkich aktywności, które zapewnią Ci udział w losowaniu:

-              Stwórz nowy temat (odnoszący się do gry)

-              Odpowiedz na wpis (ponownie, musi on odnosić się do gry)

-              Przyznaj PD innemu graczowi

-              Otrzymaj PD od innego gracza

 

Proste, czyż nie? Jednak odkrywanie nowej galaktyki to nie bułka z masłem. Aby dodać całej sprawie pikanterii aktywności, które w danym tygodniu będą brane pod uwagę, pozostaną tajemnicą, aż do czasu ogłoszenia tygodniowych zwycięzców. Nie wiadomo, którą aktywność wybierzemy, dlatego upewnij się, aby w każdym tygodniu wykonać ich jak najwięcej, by zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo.

 

Jakieś dodatkowe uwagi?

 

Mamy również pewne tajemnicze, bonusowe kategorie ukryte głęboko w archiwach Hyperiona *ekhm* specjalne odznaki *ekhm*, więc nie bójcie się odkryć wszystkich opcji, które Answers HQ ma do zaoferowania.

 

Nasze poszukiwania nowego domu w galaktyce Andromedy będą niezapomnianą przygodą, więc czas postawić ten pierwszy krok! Powodzenia!

(2 189 wyświetleń)
Kto dodał ten temat do Ja też