Pomóz nam ulepszyc serwis Answers HQ! Wypelnij ankiete Nie, dziekuje

Kto dodał ten temat do Ja też

Plants vs. Zombies: Bitwa o Neighborville nadchodzi na Nintendo Switch!
Community Manager

Zabierz botaniczną bitwę ze sobą w trybach online i offline, na mapach nagród i nie tylko!

 

Cóż, prosiliście o to i w końcu się udało – Plants vs. Zombies: Bitwa o Neighborville™ nadchodzi na Nintendo Switch™! * Pauza na radosne, kwiatowe/nieumarle śmieszne fanfary*

Już 19 marca możesz kupić Plants vs. Zombies: Bitwa o Neighborville Complete Edition, by stawić czoła zabawnym misjom, pokonać epickich bossów, zbierać imponujące medale i wiele więcej. Dodatkowo otrzymasz dostęp do wszystkich 23 w pełni modyfikowalnych postaci i przedmiotów kosmetycznych dostępnych jako elementy do odblokowania w grze, bez żadnych sklepów premium ani specjalnych walut! Ju-hu!

 

1

 

Ale to jeszcze nie wszystko. Complete Edition pozwala grać online lub offline, dzięki czemu możesz wziąć udział w bitwie, gdzie tylko chcesz. Odkrywaj Szałowy Park, zwiedzaj regiony PvE dostępne do swobodnej eksploracji i szlifuj swoje umiejętności w trybach gry prywatnej – wszystko to bez połączenia z Internetem. Możesz też dołączyć do wieloosobowej rozgrywki 8 na 8 w Bitwie o teren i zbierać kolejne pokonania. Dodatkowo otrzymasz dostęp do wszystkich 12 map nagród. A w trakcie rozgrywki będziesz zdobywać żarówki, które wymienisz na kostiumy, legendarne ulepszenia i wiele innych skarbów. Możesz nawet używać sterowania ruchowego podczas celowania i skorzystać z bogatych ustawień, by dostosować wszystko do twojego stylu gry.

 

2

 

To pierwsza w historii gra z serii Plants vs. Zombies na Nintendo Switch i bardzo cieszymy się, że trafi na twoje urządzenie! Dr Zomboss mógłby okazać nieco więcej entuzjazmu. Liczył na to, że ogłosimy to jako jego pomysł, ale bądźmy poważni – czy kiedykolwiek opracował tak wspaniały plan? Jasne, to on zasugerował, że Gwiazda Kina Akcji powinna nosić na głowie bandanę, co było totalnie odjechanym pomysłem… no, ale schodzimy z tematu.

Zamów już teraz w przedsprzedaży* Bitwa o Neighborville Complete Edition na Nintendo Switch. Nie możemy się doczekać, aż spotkamy cię w Szałowym Parku!

 

* OBOWIĄZUJĄ OGRANICZENIA ORAZ REGULAMIN. TUTAJ ZNAJDZIESZ WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW.

Grasz na konsoli? Kup teraz Plants vs. Zombies: Bitwa o Neighborville na Xbox One, PlayStation®4 i PC.

Zapisz się, by otrzymywać najnowsze wiadomości, w tym inne aktualności związane z EA, produktami, wydarzeniami i promocjami. Możesz również śledzić nas na Facebooku, Twitterze, Instagramie i na YouTube, by poznać więcej szczegółów.

 

źródło

Untitled.png
[Jak korzystać z forum AHQ?]
Nie narażaj się. Zostań w domu. Grajmy razem!
Kuba.png
(546 wyświetleń)
Kto dodał ten temat do Ja też