Dot.: żal tej gry

autor: Solitary2
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

żal tej gry

★★ Novice

Produkt: FIFA 19
Platforma:PC
W którym trybie miało to miejsce? Sezony
W jakim trybie? Sezon online
Jak często występuje ten problem? 10% - 49%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? ?
Co się dzieje? żal grasz mecz wygrywasz i nagle wyskakuje komunikat.....
Co powinno się stać? naprawić to

 żal grasz mecz wygrywasz i nagle wyskakuje komunikat.....

Wiadomość 1 z 14 (1 222 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: żal tej gry

★★★★★ Apprentice
To po co się przełączasz i po co steam w tle ? Steam najprawdopodobniej sie odezwal i system na niego fokus dał wiec fifa to zglosila. To jest zabezpieczenie wiec to twoja wina w 100 %.
Wiadomość 2 z 14 (1 207 wyświetleń)

Dot.: żal tej gry

★★★★★ Apprentice

to jest bardzo głupie zabezpieczenie, wystarczyłoby dac 30 sekund pauzy, mi tak wywaliło 4 gry pd rząd, bo raz laptop się rozładowywał, drugim razem chciałem wyciszyć przez windows typa który mi pluł do mikrofonu jakieś arabskie gówna, potem znów miałem rozładowanie lapka i ostatnim razem też jakaś krzywa akcja typu wyjście z gry bo spadł mi ze złości pad ... WTF?

Wiadomość 3 z 14 (1 181 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: żal tej gry

★★★ Apprentice
Czego bronisz tej zlodziejskiej EA . Popsuta ta fifa19 od poczatku.Co 14 dni ja naprawiaja i nprawic nie moga.Chcesz to tobie sprzedam auto na ich zasadach. Zegnam pseudogracza.Ps ile ea zaplacila tobie.
Wiadomość 4 z 14 (1 176 wyświetleń)

Dot.: żal tej gry

★★★★★ Apprentice

Nigdzie ich nie bronie - czytanie ze zrozumieniem się kłania. Sam założyłem 4 wątki zgłaszjące problem z gameplayem bo jest zbyt wolny i jest delay od 2 tygodni ale ten w tutaj wątek jest najzwyczajniej w świecie "głupi".

Wiadomość 5 z 14 (1 165 wyświetleń)

Dot.: żal tej gry

★★★★★ Apprentice

ta gra jest serio porażką i producenci mają w * tę grę skoro poprawiają jakies głupoty zamiast zająć się gameplayem...

 

właśnie jakiś dzban strzelił mi gola w 6 minucie i wyszedł z meczu. wynik porażka dla mnie... no kurde .. miałem 85 minut na pokonanie go ale sobie wyszedł i nie mam jak tego odrobić, a mecze w mistrzostwach lecą... 

Wiadomość 6 z 14 (1 046 wyświetleń)

Dot.: żal tej gry

@myfunnygame

 

Miej na uwadze, że to co napisałeś, świadczy o oszuście, na bank używa trainera, który mu pomaga wyjść z gry przy wyniku na jego korzyść. Zgłaszaj takich graczy, a EA już mu da nagrodę w postaci  bana na stałe, mimo, że większość graczy, twierdzi, że EA z tym  nic nie robi.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 7 z 14 (1 041 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: żal tej gry

★ Apprentice
W GRZE NIE MA SYSTEMU REPORTOWANIA! JAK ON MOŻE ZGŁOSIĆ TAKIEGO GRACZA JAK WYŁĄCZA MU MECZ I NIE WIE JAKI MA NICK! WEŹ TROCHE UŻYWAJ MÓZGU IMBECYLU
Wiadomość 8 z 14 (1 035 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: żal tej gry

[ Edytowane ]

@albercik333

 

Po pierwsze, nie była to odpowiedz do Ciebie, więc nie wiem po co odpowiadasz, po drugie nie jesteś u siebie na podwórku by tak tutaj wyzywać od imbecyla, po trzecie to ty powinieneś użyć mózgu, wystarczy zrobić screena nicku gracza podczas meczu, gdy widnieje nad głowami graczy przeciwnika i wyszukać go na Origin, jak znajdziesz to go zgłaszasz. Zapoznaj się z regulaminem forum. Proszę byś nie wypowiadał się gdy odpowiedz nie jest kierowana do Ciebie.

CCP Hero Banner - Blue.png

Wiadomość 9 z 14 (1 030 wyświetleń)
0 Kudo

Dot.: żal tej gry

★ Apprentice
To jest forum i mogę się wypowiedzieć tak jak każdy - robienie screena może być przez grę interpretowane jako utrata focusu i może mu wywalić spotkanie i będzie miał zaliczoną przegraną - w grze nie ma zaimplementowanego systemu reportów, więc reportowanie przez origin/xbox one/ps4 nie jest kierowane bezpośrednio do EA, więc skończ filozofować tutaj lizodupie od EA Standard smile
Wiadomość 10 z 14 (1 002 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA