Dot.: tempo salah aubameyang

autor: longer003
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

tempo salah aubameyang

★ Apprentice

Produkt: FIFA 20
Platforma:Sony Playstation 4
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID? nie brzmi
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? FUT Division Rivals
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? zawsze
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) zawsze
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? ECT - GMT + 1:00
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? co to wogole ma byc? ta gra to pseudo "symulator" pilki noznej, chyba symulator wydawania pieniedzy... mam na LS salaha w ataku POTM aubameyang i zahe z zadan za 30poziom ktory ma 99 tempami 99 przyspieszenia, ale mimo to od samego poczatku jak mam salaha, rozegralem nim juz prawie 400meczy nie przesciglem nigdy zadnego obroncy nie wazne jaki by nie byl wolny, nie wiem moze sie nie znam, moze w moich 5 padach ktore mam w zadnym nie dziala R2, co to wogole tez ma byc ze gram dzis mecz trafiam na typa konto z pazdziernika 2019, 49 zgrania 78ocena zespolu, 81min, wygrywam 6-1 wpuszczam z lawki wypozyczonego van dijk i hazarda + mbappe ktorego trafilem w paczce, i tak, moj mbappe w 81min 99kondycji, u niego w obronie jakis godin, 60 tempa bez stylu gry i zgrania jakiegokolwiek, ale wyprzedza mi mbpape i hazarda jak by byl na mefedronie, van dijk w obronie jak drewno nic nie umie zrobic, odbieranie pilki konczy sie tym ze dalej leci pod nogami przeciwnika nie wazne czy ja jemu odbieram czy on mi, koles do 81min oddal 3strzaly na moja bramke, ja w calym meczu 24 (18 celnych) i sie zaczyna, w nie spelna 10min, jego pilkarze bez jakiegokolwiek zgrania czy tempa, dostaja takiego kopa ze nie da sie nic zrobic, finalnie 6-6 ale przeciez to jest symulator pilki noznej, kazda druzyna jest w stanie odrobic 5bramek w 12min z doliczonym czasem gry, przeciez normalnie pilkarze sie nie mecza, jak by tego bylo malo to tak gra jest tak nie dopracowana ze 99% bramek trace bo bramkarz ktory broni u mnie (ederson) a mialem allisona, de gea, courtois nie umia lapac pilek, i jak juz napisalem 99% wybijaja po strzalach pod nogi przeciwnikow gdzie ci sobie smialo na pusta bramke dobijaja, i wtedy nie ma spalonego, w moich sytuacjach ktorych jest bardzo malo kazde takie dobicie konczy sie spalonym, ostatni patch jaki bym to byl patch liter bo to co tam bylo napisane nie przelozylo sie w zadnym stopniu na gre no ale coz
Co się dzieje? plakac sie chce, bo nikt tego nie czyta a tym bardziej nie odpisuje
Co powinno się stać? nic sie nie zmieni bo za krotcy w uszach jestescie

co to wogole ma byc? ta gra to pseudo "symulator" pilki noznej, chyba symulator wydawania pieniedzy... mam na LS salaha w ataku POTM aubameyang i zahe z zadan za 30poziom ktory ma 99 tempami 99 przyspieszenia, ale mimo to od samego poczatku jak mam salaha, rozegralem nim juz prawie 400meczy nie przesciglem nigdy zadnego obroncy nie wazne jaki by nie byl wolny, nie wiem moze sie nie znam, moze w moich 5 padach ktore mam w zadnym nie dziala R2, co to wogole tez ma byc ze gram dzis mecz trafiam na typa konto z pazdziernika 2019, 49 zgrania 78ocena zespolu, 81min, wygrywam 6-1 wpuszczam z lawki wypozyczonego van dijk i hazarda + mbappe ktorego trafilem w paczce, i tak, moj mbappe w 81min 99kondycji, u niego w obronie jakis godin, 60 tempa bez stylu gry i zgrania jakiegokolwiek, ale wyprzedza mi mbpape i hazarda jak by byl na mefedronie, van dijk w obronie jak drewno nic nie umie zrobic, odbieranie pilki konczy sie tym ze dalej leci pod nogami przeciwnika nie wazne czy ja jemu odbieram czy on mi, koles do 81min oddal 3strzaly na moja bramke, ja w calym meczu 24 (18 celnych) i sie zaczyna, w nie spelna 10min, jego pilkarze bez jakiegokolwiek zgrania czy tempa, dostaja takiego kopa ze nie da sie nic zrobic, finalnie 6-6 ale przeciez to jest symulator pilki noznej, kazda druzyna jest w stanie odrobic 5bramek w 12min z doliczonym czasem gry, przeciez normalnie pilkarze sie nie mecza, jak by tego bylo malo to tak gra jest tak nie dopracowana ze 99% bramek trace bo bramkarz ktory broni u mnie (ederson) a mialem allisona, de gea, courtois nie umia lapac pilek, i jak juz napisalem 99% wybijaja po strzalach pod nogi przeciwnikow gdzie ci sobie smialo na pusta bramke dobijaja, i wtedy nie ma spalonego, w moich sytuacjach ktorych jest bardzo malo kazde takie dobicie konczy sie spalonym, ostatni patch jaki bym to byl patch liter bo to co tam bylo napisane nie przelozylo sie w zadnym stopniu na gre no ale coz

Wiadomość 1 z 6 (298 wyświetleń)

Dot.: tempo salah aubameyang

★ Novice
@marklo1987 Kolego ten sam miałem problem a czar goryczy się przelał jak busquets dogonił Sterlinga wypchnął gdzie był na czerwono ze stamina a Sterling świeży nie mówiax o odbiorze gdzie od 2 tygodni nie potrafię a przed aktualizacją jak chciałem tak to robiłem L2 i kółko i wszystko zabrane
Wiadomość 2 z 6 (287 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: tempo salah aubameyang

★ Guide

Jest tak dlatego, że FIFA śmierdzi...

Wiadomość 3 z 6 (281 wyświetleń)

Dot.: tempo salah aubameyang

★ Apprentice

a tak sie przegrywa w 92 minucie 1-2 gdzie przeciwnik oddaje 3 strzaly lacznie w calym meczu, a to strzal pukkiego, nie nie tego z poczatku gry, tej zwyklej nawet nie rzadkiej karty 77ov i 77 tempa, no ale jakos trzeba nagrodzic "lepszego" wygranym, jesli w grze fifa VAR dziala sprawiedliwie to nie mam pytan, po przyznaniu tej bramki stwierdzam ze ta gra nie jest nawet w 10% podobna do pilki noznej

Wiadomość 4 z 6 (274 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: tempo salah aubameyang

★ Guide

Zgłaszałem ten błąd tutaj:

https://answers.ea.com/t5/Zglaszane-bledy/System-Goal-Line/m-p/8318011#M674

 

3 tygodnie temu... ha, ha, ha, 

FIFA śmierdzi!!!

Wiadomość 5 z 6 (264 wyświetleń)

Dot.: tempo salah aubameyang

★ Apprentice

Panowie i Panie łapcie fantastyczną interwencje mojego bramkarza ..takie rzeczy tylko w rivals..ciekawe ile ea bierze w łape za takie myki. 

 

https://youtu.be/bnkxg1YrlAA

Wiadomość 6 z 6 (193 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA