rozłączanie z meczu SB

autor: kuba010425
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

rozłączanie z meczu SB

★★★ Novice

Produkt: FIFA 18
Platforma:PC
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? Squad Battles
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 07/03/2018
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 20:54
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? ECT - GMT + 1:00
Jak często występuje ten problem? 10% - 49%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? zagrać w SB
Co się dzieje? pomimo dobrego połączenia wyrzuciło mnie z meczu a wygrywałem i przez to straciłem punkty.
Co powinno się stać? możliwość rozegrania ponownie tego meczu i naprawienie tego błędu.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wiadomość 1 z 4 (176 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: rozłączanie z meczu SB

★★★ Newbie
Dziś dwa mecze w SqB i dwa razy mnie wyrzuciło... Dwa razy po zero pkt... I jak tu nie rzucić pade
Wiadomość 2 z 4 (139 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: rozłączanie z meczu SB

★★★ Apprentice
Padem powinienes rzucic w EA . To sa ich problemy z serwerami.Nie pros o pomoc EA bo i tak jej nie otrzymasz .Brawo EA SPORT.Ps jak zaczolem sie uzalac do EA to od trzech tygodni w paczkach nie mam ekranow.
Wiadomość 3 z 4 (125 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: rozłączanie z meczu SB

Hej,

Jeśli tak jak opisujecie, problem występuje dość często, zajrzyjcie do TEGO artykułu. Znajdziecie tam wiele kroków, które pomogą w naprawieniu ustawień połączenia, co za tym idzie, poprawy komfortu gry. Standard smile

Wiadomość 4 z 4 (120 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA