" Niestety, ta licytacja dobiegła końca "

autor: Malczass
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

" Niestety, ta licytacja dobiegła końca "

★★★ Newbie

Produkt: FIFA 18
Platforma:Sony Playstation 4
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? Rynek Transferowy
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 26.09.2017
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 16:00-19:00
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? GMT (UTC)
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Problem odtworzyć mozna logując się na moje konto, nazwa klubu Bolton Town.
Co się dzieje? Problem odtworzyć mozna logując się na moje konto, nazwa klubu Bolton Town. Co się dzieje? Logując się na konto na platformie PS4 , a następnie po wejściu na rynek transferowy w trybie Ultimate Team dokonuje zakupu poprzez opcje " kup teraz" dowolne piłkarze. Następnie wyświetla się komunikat o treści " Niestety, ta licytacja dobiegła końca" , a piłkarz został zakupiony ( oznaczony na zielono ) , monety zostały pobrane. Po wyjściu z rynku transferowego piłkarz jednak nie jest widoczny jako zakupiony. Piłkarz widnieje jako zakupiony w momencie ponownego zalogowania się do trybu Ultimate Team i dopiero w tym momencie można nim rozporządzać
Co powinno się stać? natychmiastowe rozporządzenie piłkarze po jego zakupie. ‌

Produkt: FIFA 18
Platforma:Sony Playstation 4
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? Rynek Transferowy
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 26.09.2017
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 16:00 - 19:00
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? GMT (UTC)
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Problem odtworzyć mozna logując się na moje konto, nazwa klubu Bolton Town.
Co się dzieje? Logując się na konto na platformie PS4 , a następnie po wejściu na rynek transferowy w trybie Ultimate Team dokonuje zakupu poprzez opcje " kup teraz" dowolne piłkarze. Następnie wyświetla się komunikat o treści " Niestety, ta licytacja dobiegła końca" , a piłkarz został zakupiony ( oznaczony na zielono ) , monety zostały pobrane. Po wyjściu z rynku transferowego piłkarz jednak nie jest widoczny jako zakupiony. Piłkarz widnieje jako zakupiony w momencie ponownego zalogowania się do trybu Ultimate Team i dopiero w tym momencie można nim rozporządzać
Co powinno się stać? natychmiastowe rozporządzenie piłkarze po jego zakupie.

Wiadomość 1 z 8 (793 wyświetleń)

Dot.: " Niestety, ta licytacja dobiegła końca "

★ Novice

MAM TO SAMO

Wiadomość 2 z 8 (773 wyświetleń)

Dot.: " Niestety, ta licytacja dobiegła końca "

★★★★ Novice

U mnie to samo... Frown

Wiadomość 3 z 8 (743 wyświetleń)

Dot.: " Niestety, ta licytacja dobiegła końca "

★★★ Newbie

Fajnie, że mieli pomóc w ciągu kilku dni, a wypieli się i mają to totalnie z czterech literach. Brawo Polska Disappointed 

Wiadomość 4 z 8 (656 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: " Niestety, ta licytacja dobiegła końca "

★ Novice

Witam mam ten sam problem pisales albo dzwoniles do nich  i co gadaja bo juz zaczynam sie denerwowac

Wiadomość 5 z 8 (636 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: " Niestety, ta licytacja dobiegła końca "

★★★ Newbie
Witam. U mnie ten sam problem. Pomocy.
Wiadomość 6 z 8 (538 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: " Niestety, ta licytacja dobiegła końca "

Hej.

Problem odnośnie rynku transferowego jest już znany. EA jest w trakcie badania i naprawy błędu. Zajrzyjcie do TEGO zbiorowego tematu, aby być na bieżąco ze stanem problemu.

Oprócz tego warto zajrzeć TUTAJ i wykonać opisane tam kroki. Złe ustawienia protokołu internetowego IP mogą często powodować tego typu problemy.

 

ZNANE PROBLEMY Z GRĄ FIFA 18 - LINK

Wiadomość 7 z 8 (532 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: " Niestety, ta licytacja dobiegła końca "

★★★ Newbie
Ja również mam ten problem ciekawe kiedy EA sie tym zainteresuje bo puki co wynika ze maja nad gleboko w du.....e skasowali od nas za gre i reszta ich nie interesuje
Wiadomość 8 z 8 (466 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA