Dot.: "Nie udało się połączyć z EA Online"- nie mogę się połączyć

autor: GamingPie
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

"Nie udało się połączyć z EA Online"- nie mogę się połączyć

★ Novice

Produkt: Battlefield 1
Platforma:Sony Playstation 4
Opisz pokrótce napotkany błąd: "Nie udało się połączyć z EA Online"- nie mogę się połączyć
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? Jak włączam grę to pojawia mi się ten problem.
Co się dzieje? "Nie udało się połączyć z EA Online", od dawna gram w BF1 i około miesiąc temu pojawił się ten problem i nie wiem jak to naprawić. Nie mogę grać w online i ten sam problem występuje również w Star Wars Battlefront. Zauważyłem, że obydwie gry są wyprodukowane przez DICE i tylko w nich się ten problem występuje. W grach takich jak Titanfall 2 i FIFA 16 takie problemu nie ma.
Wybierz swój region Europa

 "Nie udało się połączyć z EA Online", od dawna gram w BF1 i około miesiąc temu pojawił się ten problem i nie wiem jak to naprawić. Nie mogę grać w online i ten sam problem występuje również w Star Wars Battlefront. Zauważyłem, że obydwie gry są wyprodukowane przez DICE i tylko w nich się ten problem występuje. W grach takich jak Titanfall 2 i FIFA 16 takie problemu nie ma.

Proszę bardzo o pomoc. 

-Dziekuje 

Wiadomość 1 z 4 (5 809 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: "Nie udało się połączyć z EA Online"- nie mogę się połączyć

Community Manager (retired)

@GamingPie Hej!

 

Zakładam, że korzystasz z dostawcy UPC Wink jeśli tak to prosiłbym abyś się z nimi skontaktował celem zmiany protokołu internetowego Twojego połączenia z IPv6 na IPv4, w przeciwnym wypadku sprawdź proszę kroki pod PS4:

 

Grasz na PS4, spróbuj tego:

 

Powodzenia! Fingers crossed

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 4 (6 735 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: "Nie udało się połączyć z EA Online"- nie mogę się połączyć

Community Manager (retired)

@GamingPie Hej!

 

Zakładam, że korzystasz z dostawcy UPC Wink jeśli tak to prosiłbym abyś się z nimi skontaktował celem zmiany protokołu internetowego Twojego połączenia z IPv6 na IPv4, w przeciwnym wypadku sprawdź proszę kroki pod PS4:

 

Grasz na PS4, spróbuj tego:

 

Powodzenia! Fingers crossed

Wiadomość 2 z 4 (6 736 wyświetleń)

Dot.: "Nie udało się połączyć z EA Online"- nie mogę się połączyć

★ Novice

Tak używam UPC i dziękuje za pomoc. Standard smile

 

Wiadomość 3 z 4 (5 776 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: "Nie udało się połączyć z EA Online"- nie mogę się połączyć

★★★ Newbie
zmiana IPv6 na IPv4 dziala Standard smile
Wiadomość 4 z 4 (5 162 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem