Dot.: pytanie odnośnie systemu dobierania przeciwników w Apexie

autor: LuckyR4v3n
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

pytanie odnośnie systemu dobierania przeciwników w Apexie

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Produkt: Apex Legends
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD gtx 1060 6gb
Podaj ilość pamięci RAM w GB 8
Jaki jest Twój tag gracza/PSN ID/nazwa konta EA? JohnySzambo69
Przekaż nam gamertag-i/PSN ID/publiczne ID EA Twoich członków drużyny, jeśli to możliwe.
Czy korzystasz z oprogramowania posiadającego nakładki? Nie
Którą Legendą grałeś/grałaś? (jeśli dotyczy)
Których Legend używali członkowie Twojej drużyny? (jeśli dotyczy)
Gdzie pojawił się problem? W lobby (poczekalnia przed meczem)
W jakiej części mapy lub menu byłeś/byłaś? Jeśli nie pamiętasz dokładnej nazwy, opisz lokalizację, lub opisz co chciałeś/ chciałaśzrobić w menu. matchmaking
Co robiłeś/robiłaś kiedy pojawił się problem? Na przykład: Problem pojawił się podczas odradzania się na członku drużyny, podczas używania umiejętności, kiedy członek drużyny opuścił grę. płakałem
Czy członkowie Twojej drużyny również napotkali ten problem? Nie wiem
Ile meczy pod rząd rozegrałeś/rozegrałaś zanim pojawił się problem? do 20lvl było ok
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm) 16.05.2020
Jak często występuje ten problem? 100%
Jak duży jest problem? Znaczny wpływ na rozgrywkę
Co się dzieje? Witam, mam pytanie odnośnie systemu dobierania przeciwników w Apexie, do 20lv dobierało mi przeciwników z mniej więcej tym samym poziomem (+- 20lv). Po awansie na 20lv zaczęło mi dobierać gości z co najmniej 200 lvl. Chciałbym się dowiedzieć czy to normalne, a jeśli tak to czy można to jakoś zmienić. Wolałbym poczekać te dodatkowe 5min w kolejce niż wejść do meczyku i wywalić się 10 sekund po lądowaniu. 
Co powinno się stać? dobierać przeciwników z mniej więcej moim poziomem
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? stwórzcie sobie konto i dobijcie 20lv, chyba ze tylko ja mam taki problem

Witam, mam pytanie odnośnie systemu dobierania przeciwników w Apexie, do 20lv dobierało mi przeciwników z mniej więcej tym samym poziomem (+- 20lv). Po awansie na 20lv zaczęło mi dobierać gości z co najmniej 200 lvl. Chciałbym się dowiedzieć czy to normalne, a jeśli tak to czy można to jakoś zmienić. Wolałbym poczekać te dodatkowe 5min w kolejce niż wejść do meczyku i wywalić się 10 sekund po lądowaniu. 

Wiadomość 1 z 4 (1 397 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: pytanie odnośnie systemu dobierania przeciwników w Apexie

★★★ Newbie
@JohnySzambo69 heh, z matchmakingiem nie wygrasz, ja mam maks 2667dmg zrobione i 13 killi. a u mnie w lobby zawsze! mam kilka osób co maja odznaki 20killi w rundzie 4500 dmg, ogony predatorów, masterów. Rozumiem na rankedach,ale w normalnych lobby tez często nie mogę po oddychać...
Wiadomość 2 z 4 (1 306 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: pytanie odnośnie systemu dobierania przeciwników w Apexie

★★ Apprentice

Gra po prostu dobiera przeciwników na podstawie "skilla". Nazywane jest to SBMM (Skill Based Matchmaking). Dzięki temu dobiera ci odpowiednich przeciwników Standard smile

Wiadomość 3 z 4 (1 265 wyświetleń)

Dot.: pytanie odnośnie systemu dobierania przeciwników w Apexie

★ Apprentice

Nie zgodzę się. Mam prawie 300lvl. A widziałem ludzi z bagem 20killi mających zaledwie 14lvl. Ale nie o tym. Jak grasz normalną rozgrywkę to matchmaking dobiera ludzi z twojego serwera którzy znajdują się najbliżej Ciebie. Nie mam na myśli tylko miast czy osiedli, raczej kraje. Ten system wspomniany wcześniej działa na rankedach. Tam są ludzie znacznie bardziej "dopasowani" choć też nie zawsze, ale częściej niż w normalnym matchmakingu. Skąd ta teoria? Ano stąd że skoro to dobiera względem mojego poziomu to czemu w konkretnych godzinach połowa ludzi to predatorzy a w teamie mam 20lvl co ma dopiero kilkanaście killi i jakiś 500lvl też Predator. To jest randomowe. Bo raz połowa mapy błyszczy się od czerwonych ogonów a raz nie. Więc to nie jest możliwe bym był jednocześnie skuteczny jak Predator i cienki jak 20lvl noobek który utrudnia ci grę używając abilitek bez powodu jako revenant czy strzelający w każdy budynek ale gdy wróg się pojawia to ucieka. Albo czeka aż padniesz zabiera ci wszystko co masz i nie rezuje tylko dla tego że zwróciłeś uwagę "fly solo die solo" po tym jak po prostu na początku gry się odłączył by polecieć na pociąg. Bo przecież jest taki fajny. Czy tylko ja trafiam na takich graczy? Albo ślinią mikrofon bo zwrócę uwagę by nie gadał bo nie słychać kroków, albo nie używał chmury bangalore "dla jaj" by wróg wiedział gdzie jesteśmy. Itd. ja po prostu chyba zacznę prowadzić kanał z takimi ludźmi. Prosisz kulturalnie by się trzymali blisko, nie zabierali pingowanych rzeczy. A w zamian dostajesz wszystko co najgorsze by ta rozgrywka była jak najgorsza.

Wiadomość 4 z 4 (1 229 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem