Dot.: pojawia się czarne okienko

autor: Szymonecznik
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

pojawia się czarne okienko

[ Edytowane ]
★★★ Novice

Produkt: Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Podaj swój Gamertag Xbox, lub PSN ID (opcjonalnie)
W jakim trybie pojawił się błąd? Mieszane tryby (PvP)
Opisz pokrótce napotkany błąd: po załądowaniu Easy AntiCheat pojawia się czarne okienko
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? nie wiem
Którą postacią grałeś/grałaś kiedy pojawił się problem? Imp i Z-Mech
W które ulepszenie wypopsażona była Twoja postać kiedy pojawił się problem? to pole jest wymagane ale raczej ma się to nijak do mojego problemu tak samo jak jaką postacią grałem.
Jak często występuje ten problem? 50% - 99%

Witam,

Odkąd posiadam grę Plants vs Zombies Battle for Neighborville ciągle mam z uruchamianiem gry. (Trzeba zaznaczyć też że nie wiem od czego to zależy ale czasami gra się normalnie uruchamia.)

Kiedy próbuję uruchomić grę i Easy AntiCheat się załaduje pojawia się czarne okienko i dalej już tak można czekać cały dzień i gra się nie załaduje.

Kolejnym problemem jest to że gdy gram grę multiplayer czasami gdy serwer jest prawie pełny lub pełny gra zacina się i robi się nieznośna.

Wydaje mi się że problem z zacinaniem się gry nie jest z winy komputera tylko serwerów.

Przesyłam Dxdiag na dole.

Wiadomość 1 z 8 (1 187 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: pojawia się czarne okienko

[ Edytowane ]
Community Manager

Hej @Szymonecznik 

 

Dzięki za Twoje zgłoszenie Standard smile

 

Rzuć proszę okiem na zbiór porad, które przygotował @CapitanRoyon, znajdziesz tam część poświęconą problemowi z nieuruchamianiem się gry. 

 

Zauważyłem, również na podstawie przesłanego przez Ciebie pliku DxDiag, że sterowniki Twojej zintegrowanej karty graficznej zdają się być nie zaktualizowane. Tutaj znajdziesz link do strony Intel-a.

 

Odnośnie tego co się dzieje kiedy dołączasz do pełnego/prawie pełnego serwera. Mógłbyś trochę dokładniej opisać co znaczy, że gra staję się nieznośna? Standard smile

Wiadomość 2 z 8 (1 147 wyświetleń)

Dot.: pojawia się czarne okienko

★★★ Novice

Co do zacinania się gry jak już mówiłem kiedy na serwerze jest dość dużo osób gra zaczyna się zacinać i postać teleportuje się do miejsca gdzie stała wcześniej.

Dodatkowo przypomniałem sobie że kiedy gra już się włączy i pojawia się napis Plants vs Zombies na tym czarnym tle często jest tak że nagle z powrotem jestem tam gdzie trzeba kliknąć spacje żeby gra zaczęła się ładować z tym że jest komunikat że utracono połączenie z serwerem. Wtedy wystarczy ponownie kliknąć spacje i zaczyna się ładować szałowy park. Dalej już wszystko gra.

Piszę o tym, ponieważ raczej nie tracę za każdym razem kiedy włączam grę połączenia z internetem i to może być po prostu jakaś mała usterka.

 

Pozdrawiam

Wiadomość 3 z 8 (1 134 wyświetleń)

Dot.: pojawia się czarne okienko

Community Manager

Hej @Szymonecznik 

 

Dzięki za odpowiedź i dodatkowe opisanie problemu Standard smile

 

Poproszę Cię o sprawdzenie rozwiązań zaproponowanych przeze mnie wyżej i rzuć również okiem na kroki związane z optymalizacją połączenia

Wiadomość 4 z 8 (1 119 wyświetleń)

Dot.: pojawia się czarne okienko

★★★ Novice

Witam,

Problemy z czarnym ekranem i zacinaniem się postaci zostały rozwiązane, jednak teraz kiedy włączam grę, klikam spacje pojawia się napis Plants vs Zombies Battle for Neighborville chwile czekam i.... wyskakuje komunikat że utracono połączenie z serwerem. Dzieje się tak nawet gdy jestem podpięty do kabla, próbowałem porad które mi wysłałeś, ale nic to nie dało.

Przesyłam już zaktualizowany DxDiag na wszelki wypadek Standard smile

Wiadomość 5 z 8 (1 079 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: pojawia się czarne okienko

Community Manager

Hej @Szymonecznik 

 

Dzięki za informacje Standard smile Możesz powiedzieć nam, które rozwiązało pomogło Ci w rozwiązaniu problemu? 

 

W Twoim pliku DxDiag, brakuje informacji o procesorze na Twoim komputerze. Nie pojawiły się w ostatnim czasie jakieś aktualizacje, których nie zainstalowałeś? 

 

Jeśli pojawiają się problemy z połączeniem, tutaj znajdziesz dodatkowe rozwiązania Standard smile

Wiadomość 6 z 8 (1 061 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: pojawia się czarne okienko

★★★ Novice

Witam,

Rozwiązania które mi pomogły to: aktualizacja sterowników Intel'a + czasami wyłączenie procesów w tle

Wczoraj zaktualizowałem windowsa, niestety po tej aktualizacji problem z czarnym ekranem wrócił.

Nie pomaga wyłączanie procesów w tle (co zwykle pomagało).

Co do procesów w tle od pewnego czasu gdy np. byłem w lobby battelfield 4,czyli tam gdzie się wybiera serwer wszystko się zacinało.

Uruchomiłem menadżera zadań i tam znalazłem coś takiego jak Izolacja Wykresu Urządzenia po wyłączeniu tego battlefield  z powrotem chodził płynnie.(może ta informacja się do czegoś przyda)

Wysyłam DxDiag

 

Wiadomość 7 z 8 (1 042 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: pojawia się czarne okienko

★★★ Novice

Witam,

Mały update....

wrócił czarny ekran Frown

 

Wiadomość 8 z 8 (1 012 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem