po co zbierać coisy na ikony i kupować paczki ?

autor: KollasyXL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

po co zbierać coisy na ikony i kupować paczki ?

★★ Apprentice

Produkt: FIFA 19
Platforma:PC
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? FUT Division Rivals
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? 04.03.2019
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) 22:40
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? GMT (UTC)
Jak często występuje ten problem? 10% - 49%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? ostatni mój mecz i kilka poprzednich
Co się dzieje? liczne problemy z rozgrywką podczas meczu
Co powinno się stać? nie powinno być tych problemów - poniżej opisane

Po co zbierać coisy na Ikony i kupować paczki jak potem w meczu w devision rivals jakaś karta za 30K będzie strzelała Vandersarowi gole spoza pola karnego a Pele i Butragenio nie będą potrafili trafić do bramki ? Jaki z tego morał nie kupujcie paczek bo po co ?. Jak gra wam się dobrze wgra to zawsze wygracie. Mam tego trochę dość. Ciągłe poprawki, że niby obrona ma słabiej bronić, itp. Ale widzę to tylko u mnie (słabiej broni) bo u przeciwnika trzyma się tak jak było.  Jak Panie czy Panowie z EA nie wieżą to niech obejrzą sobie mój ostatni mecz - tragedia - to mało powiedziane. Nawet nie wiem jakbyście mogli zrekompensować te niedoróbki ? - dobrą kartą w paczce - ale po co ?. Ostatnio są same takie mecze - Przekleliście moje konto ? bo już sam nie wiem o co nieraz chodzi ?. A w ogóle to chciałem się jeszcze dowiedzieć czemu przypadkowa piłka odbija się ciągle do przeciwnika - to błąd w grze ?

Wiadomość 1 z 3 (153 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: po co zbierać coisy na ikony i kupować paczki ?

[ Edytowane ]
★★★ Apprentice

Nie  odpiszą, tak właśnie szanują swoich klientów, którzy dali im zarobić.

 

[Edytowałem twój wpis powód wulgarne słowo, kolejnym razem jak będziesz pisać zapoznaj się z regulaminem forum]

 

Pozdrawiam MattiuDefo

Wiadomość 2 z 3 (147 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: po co zbierać coisy na ikony i kupować paczki ?

★★★ Apprentice

To nie błąd to tak ma być... Czy to bramkarz czy piłkę wybija obrońca ona zawsze ląduje u przeciwnika na czystej pozycji... Listę błędów i niedoróbek Fifa ma wpisaną w kodzie... A my za to płacimy...

Wiadomość 3 z 3 (123 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA