Dot.: sterowanie

autor: EA_Kuba
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

nie moge ruszac kamera

[ Edytowane ]
★★★ Newbie

Produkt: Star Wars Jedi: Fallen Order
Platforma:PC
Opisz pokrótce napotkany błąd: nie gralem w tę grę od dluzszego czasu. po powrocie do niej zauwazylem ze nie moge ruszac kamera a w ustawieniach sterowania przy obrocie kamery w kazdym kierunku nie ma niczego podpisanego. reinstal i naprawa gry nic nie daly. zalaczam ss mojego przypadku
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? nie wiem w jaki sposob
Co się dzieje? brak mozliwosci obrotu kamery grajac na myszcze i klawiaturze
Jakiego rezultatu oczekujesz? pomocy

,,,

Wiadomość 1 z 6 (1 598 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: sterowanie

Community Manager

Hej @WaldiTAG 

 

Sprawdziłem w jaki sposób to wygląda u mnie i również mam nieprzypisane klawisze do obrotu kamerą i pomimo tego mogę ruszać kamerą zarówno za pomocą kontrolera jak i myszki. 

 

W ustawieniach sterowania na samym szczycie znajdziesz opcję resetowania ustawień. Jeśli jeszcze nie skorzystałeś z tej opcji - zrób to. Przyczyną problemow może być również inne urządzenie usb podłączone do Twojego komputera (np. kierownica), lub oprogramowanie wykorzystujące nakładki ekranowe (np. Discord). Odłącz zbędne do gry urządzenia i uruchom komputer w trybie czystego rozruchu, aby wykluczyć że problem powodowany jest innym oprogramowaniem. 

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 6 (1 579 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: sterowanie

Community Manager

Hej @WaldiTAG 

 

Sprawdziłem w jaki sposób to wygląda u mnie i również mam nieprzypisane klawisze do obrotu kamerą i pomimo tego mogę ruszać kamerą zarówno za pomocą kontrolera jak i myszki. 

 

W ustawieniach sterowania na samym szczycie znajdziesz opcję resetowania ustawień. Jeśli jeszcze nie skorzystałeś z tej opcji - zrób to. Przyczyną problemow może być również inne urządzenie usb podłączone do Twojego komputera (np. kierownica), lub oprogramowanie wykorzystujące nakładki ekranowe (np. Discord). Odłącz zbędne do gry urządzenia i uruchom komputer w trybie czystego rozruchu, aby wykluczyć że problem powodowany jest innym oprogramowaniem. 

Wiadomość 2 z 6 (1 580 wyświetleń)

Dot.: sterowanie

Community Manager

Hej @WaldiTAG 

 

Udało Ci się rozwiązać problem? Standard smile

Wiadomość 3 z 6 (1 561 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: nie moge ruszac kamera

★★★ Newbie
@WaldiTAG Mam taki sam problem. Dodam że na początku gry mogłem rozglądać się myszką, a jest to dla mnie niezbędna funkcja ponieważ nie potrafię grać na padzie...
Wiadomość 4 z 6 (1 198 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: sterowanie

★★★ Newbie

Nie działa

Wiadomość 5 z 6 (1 196 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: sterowanie

Community Manager

Hej @Roberto_Agazzi 

 

Rozumiem, że problem utrzymuje się po wykonaniu kroków powyżej? (również w trybie czystego rozruchu)

 

Jeśli tak - prześlij nam proszę plik DxDiag, możliwe, że tam znajdziemy jakieś wskazówki Standard smile

Wiadomość 6 z 6 (1 184 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem