Dot.: grupa nie jest gotowa, brak nicku 2020 rok

autor: Ericsson_PL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

grupa nie jest gotowa, brak nicku 2020 rok

★★★ Newbie

Produkt: Apex Legends
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD MSI Radeon RX 570 Armor OC 4GB GDDR5 (RX 570 ARMOR 4G OC)
Podaj ilość pamięci RAM w GB 8,00GB
Jaki jest Twój tag gracza/PSN ID/nazwa konta EA? Habentess
Przekaż nam gamertag-i/PSN ID/publiczne ID EA Twoich członków drużyny, jeśli to możliwe.
Czy korzystasz z oprogramowania posiadającego nakładki? Nie
Którą Legendą grałeś/grałaś? (jeśli dotyczy)
Których Legend używali członkowie Twojej drużyny? (jeśli dotyczy)
Gdzie pojawił się problem? W lobby (poczekalnia przed meczem)
W jakiej części mapy lub menu byłeś/byłaś? Jeśli nie pamiętasz dokładnej nazwy, opisz lokalizację, lub opisz co chciałeś/ chciałaśzrobić w menu. lobby
Co robiłeś/robiłaś kiedy pojawił się problem? Na przykład: Problem pojawił się podczas odradzania się na członku drużyny, podczas używania umiejętności, kiedy członek drużyny opuścił grę. po włączeniu gry
Czy członkowie Twojej drużyny również napotkali ten problem? Nie wiem
Ile meczy pod rząd rozegrałeś/rozegrałaś zanim pojawił się problem? 4
Kiedy to się stało (dd.mm.rr. gg.mm) 04.06.2020
Jak często występuje ten problem? 50% - 99%
Jak duży jest problem? Znaczny wpływ na rozgrywkę
Co się dzieje? Nie widzę swojego levela, ani nicku, zamiast niego widnieje "GRACZ" Gdy chcę dołączyć do gry pojawia się napis "grupa nie jest gotowa." wczęsniej pomagał reset Apexa i origina i działało, a teraz nic.. naprawa, restart, szukanie aktualizacji, wyłączenie/włączenie synchronizacji z chmurą..
Co powinno się stać? znaleźć grę
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? wejść do gry i spróbować zagrać

jak widać na zdjęciach, po kliknięciu gotów pojawia się napis "grupa nie jest gotowa" a gram sam...

Wiadomość 1 z 8 (1 583 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: grupa nie jest gotowa, brak nicku 2020 rok

★★★ Newbie

Mam dokładnie to samo tylko na platformie ps4. Reset gry nic nie daje, reinstalacja już też nie. Nie ma aktualizacji, a sam błąd nie posiada identyfikacji (numeru). Conajmniej jakby był błąd z serwerami. Prosiłbym o jakąkolwiek pomoc w tej sprawie.

Wiadomość 2 z 8 (1 561 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: grupa nie jest gotowa, brak nicku 2020 rok

★★★ Newbie

mam to samo.. wczoraj zrobiłem reinstall, też nie działało.. wyłączyłem i włączyłem  apexa i jakoś zadziałało

Wiadomość 3 z 8 (1 549 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: grupa nie jest gotowa, brak nicku 2020 rok

★★ Novice

Mam to samo tylko na ps4. Wyczytałem gdzieś na jakiejś stronie że chodzi o typ NAT czyli coś z połączeniem internetowym. Nie jestem informatykiem i nie wiem o co chodzi. Testowałem u siebie na ps4 poloczenie internetowe zawsze w nocy i mam typ 2 i apex nie działa brak mojego ID nad legendą i grupa nie jest gotowa. Ale na drugi dzień koło południa zazwyczaj działa wszystko ok. Też bym chciał wiedzieć co z tym zrobić i jak to naprawić. Strasznie denerwuje ten problem. Jeśli ktoś coś wie prosił bym wpisy 

Wiadomość 4 z 8 (1 016 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: grupa nie jest gotowa, brak nicku 2020 rok

★★★★★ Newbie

tez mam to znalezles jakis sposob

 

Wiadomość 5 z 8 (963 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: grupa nie jest gotowa, brak nicku 2020 rok

★★ Novice
@Ericsson_PL Niestety nic nie znalazłem w tej sprawie. to co zauważyłem u siebie to ze po złapaniu tego błędy musze wylaczyc gre na min 12 godz i po 12 godzinach dziala ale to tez jest roznie czasani zagram 15 meczów a czsem tylko 4 i dalej to sano Frown
Wiadomość 6 z 8 (926 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: grupa nie jest gotowa, brak nicku 2020 rok

★★ Novice
@Ericsson_PL niestety ale nic nie znalazłem. założyłem nowe konto i myślałem ze bede mógł grac ale nic z tego tez to samo. juz nie wiem co z tym zrobic. a ty znalazłeś jakies wyjscie aby ominąć ten błąd
Wiadomość 7 z 8 (864 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: grupa nie jest gotowa, brak nicku 2020 rok

Wiadomość 8 z 8 (735 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem