gra działa tak jakby nie chciała :)

autor: Mateooooo1
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

gra działa tak jakby nie chciała :)

★★★ Novice

Produkt: FIFA 23
Platforma:PC
Podaj na jakiej platformie grasz? PC
Model karty Nvidia lub AMD Nvidia 2070
Podaj ilość pamięci RAM w GB 8
Jak brzmi Twój gamertag/PSN ID?
Czy problem pojawia się tylko przy włączonej rozgrywce międzyplatformowej? Nie
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? FUT Division Rivals
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? dzisiaj
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) cały czas
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? ECT - GMT + 1:00
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? nie wiem odpalić grę
Co się dzieje? gra sie non stop zacina nie ważne czy odpalę mecz w division drivals czy tryb kariery
Co powinno się stać? powinno zacząć działać tak jak działało Standard smile

Jak to jest ze jak coś działa to z każdą następna łatką jest coraz gorzej? Nie grałem w tą grę kilka dni wracam chce się nacieszyć a jedyne czego doświadczam to za przeproszeniem *. Dotychczas nie mialem żadnego problemu z płynnością ale już 2 dzień mam ochotę wejść w panel sterowania i usunąć tą grę z komputera.

Wiadomość 1 z 6 (399 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: gra działa tak jakby nie chciała :)

★★★★★ Expert

@Mateooooo1  Witaj Standard smile

 

Spróbuj zaktualizować sterowniki do swojej karty ze strony NVidia, w obecnej wersji sterownika został zgłoszony błąd powodujący problemy w grach, zacinania i destabilizację systemu. Daj znać czy po zainstalowaniu Hotfix'a poprawiło stabilność gry.

Wiadomość 2 z 6 (371 wyświetleń)

Dot.: gra działa tak jakby nie chciała :)

★★★ Novice

Niestety zaktualizowałem i zacina się jeszcze bardziej niż przedtem 

Wiadomość 3 z 6 (344 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: gra działa tak jakby nie chciała :)

Community Manager

Hej @Mateooooo1 

 

Czy korzystasz może z oprogramowania SteelSeries? Jeśli tak - wyłącz funkcję "moments". Tyczy się to również innych programów do nagrywania rozgrywki. 

Wiadomość 4 z 6 (307 wyświetleń)

Dot.: gra działa tak jakby nie chciała :)

★★★ Novice

Niestety nie korzystam z tego oprogramowania. Natomiast dziwie się że takie coś w ogóle ma miejsce skoro wcześniej wszystko działało płynnie.

Wiadomość 5 z 6 (302 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: gra działa tak jakby nie chciała :)

[ Edytowane ]
★ Guide

Nie czytaj tych głupot poprzedników. Wina leży po stronie serverów. Oni podadzą Ci każdy powód tylko nie ten faktyczny. Doprowadzili tą grę w listopadzie do fatalnego stanu i jest tylko gorzej. Mechanika gry leży, stabilność serverów leży, content ultimate leży i jest wyłącznie obiektem drwin. Dodatkowo każda krytyczna opinia jest usuwana z groźbą banów. Jedyny sposób nie kupować żadnych produktów Ea i dać sobie spokój. Nie utrzymywać nikogo ani tych cenzorów z forum ani oszustów z Kanady. Jedyne co mogę Ci doradzić to wyłącz crossplay chociaż nie jest to panaceum. Mam nadzieje, że chociaż uda Ci się to przeczytać przed usunięciem. Pozdrawiam wszystkich uczciwych Standard smile

Wiadomość 6 z 6 (277 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA