cziterzy z małym zgraniem w drafcie online/ kradzież coinsów

autor: BarKeT_PL
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

cziterzy z małym zgraniem w drafcie online/ kradzież coinsów

★★★ Newbie

Produkt: FIFA 19
Platforma:PC
W którym trybie miało to miejsce? FIFA Ultimate Team
W jakim trybie? FUT Draft Online
Czy możesz wskazać dzień (DD/MM/RRRR), w którym wystąpił błąd? codziennie
O której godzinie wystąpił błąd? (GG:MM) o każdej porze
W jakiej strefie czasowej mieszkasz? ECT - GMT + 1:00
Jak często występuje ten problem? 100%
W jaki sposób możemy odtworzyć ten problem? możecie sprawdzić moje match history w draftach online i przyjrzeć się z jakimi składami odpadam (zawsze po "moim wyjsciu z gry")
Co się dzieje? w większości draftów trafiam na cziterów którzy zawsze mają około 50% zgrania w zespole, czity działają tak że rozłącza mecz i czasem wychodzi na remis, gdzie mogę grać następny mecz, ale przeważnie wywala mi po prostu grę i zalicza porażkę przy czym tracę możliwość dalszej gry
Co powinno się stać? powinniście coś zrobić z cziterami albo oddać mi moje coinsy (odpadłem tak jakieś 15 razy, co daje 200000coinsow)

w większości draftów trafiam na cziterów którzy zawsze mają około 50% zgrania w zespole.

Czity działają tak że rozłącza mecz w pierwszych minutach i czasem kończy się to remisem, gdzie mogę grać następny mecz, ale przeważnie wyłącza lub crashuje mi po prostu grę i zalicza porażkę przy czym tracę możliwość dalszej gry i dostaje gorsze paczki.

Wywaliło mnie tak z draftu już może z 15 razy, łatwo można obliczyć że straciłem na tym ponad 200000 coinsów, nie liczę nawet ile razy trafiłem na czitera i mnie nie wywaliło z draftu, ale mniej więcej co drugi draft w półfinale trafiam na czitera.

Zróbcie coś z tymi cziterami albo chociaż coinsy/żetony oddajcie bo nie da się grać w tą gre.

Logi z programu uotrace już wysyłałem waszemu suportowi, jednak jeden pan z którym rozmawiałem przez telefon stwierdził, że jeśli technicy stwierdzą  że wyjścia z meczów to nie moja wina to mogę odzyskać coinsy, a w drugiej rozmowie inny pan wszystkiemu zaprzeczył i powiedział że od fify 18 nie możecie już zwracać coinsów więc to pokazuje jak kompetentni są wasi pracownicy.

 

Wiadomość 1 z 2 (275 wyświetleń)

Dot.: cziterzy z małym zgraniem w drafcie online/ kradzież coinsów

★★ Guide

Mają to w czapie, takich tematów było tu dziesiątki i nikt, kto mógłby przekazać to dalej raczej nawet palcem nie kiwnął. To są coinsy a nie FP więc po co zawracać sobie głowę?

Wiadomość 2 z 2 (265 wyświetleń)

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem

fifa-20-player-splash

Zabezpiecz swoje konto FIFA

Włącz weryfikację logowania, aby chronić swoje dane i uzyskać dostęp do aplikacji FUT Web App.

Zobacz więcej w centrum pomocy EA